Genco [Kanal D][Salı-20:30]

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

AHSENÜL-EFSANE.. yazdı:
genco'nun kankasının kızkardeşi vardı... neydi adı unuttum.. işte onun da seveni başka... sevdiği başka... :lol: :lol:
yani arkadaşlar.. dizi cogunluk ta böyle.. sevenleri ve sevdikleri başka.. öyle karışık..
:huh: :huh:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genco'nun en yakın arkadaşının adı Ahmet ve onunda kızkardeşinin adı Sibel :D

Dizi tam bir öğrenci dizisi ancak anateması çok hoş. Çünkü zengin kişilerin çocuklarının bile yeri geldiğinde mutsuz olabileceğini ve mutluluğu böyle mütavazi insanlarda bulabileceğini gösteriyor.. Benim hoşuma gitti dizi. Zevkler tartışılmaz ama tavsiye ederim..

İşte Genco dizisinin son bölümünü izleyebileceğiniz bir site...
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

[İşte Bölüm 5'in En güzel sahnesi!]

Youtube'dan izleniyor....

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

sagol beni aydınlattığın için.. VSaBaH.. :lol:

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

bizimkiler izliyorlar ama ben pek sewmem böyle yaz dizilerini.beğenmedim pek :huh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dahi_yane, denemekte yarar var. Bak sana güzel bi fırsat. 5. bölümün tekrar C.Tesi günü yayınlanıyor. Öğleden sonra olması lazım. Takip edersen kaçırdığın bu bölümü izlersin. Zaten pek birşey kaçırmış sayılmazsın. Son bölümü izle anlarsın yani diziyi ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Genco 7. Bölüm Fragmanı
[youtube][/youtube]

güzel bir bölüm olcak bide pınar tibetin yanına gitmese :hayiir:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer, fragman için teşekkürler!

Haklısın Pınar bi Genco'ya gidiyor, bi Tibet'e gidiyor. İşte bende bunu diyorum. Öyle yapması lazım neden dersen dizide Pınar'in peşindeki iki erkekte birbirinden temiz ve kaliteli delikanlılar. Bana göre burada bi yanlış var!
En son VSaBaH tarafından 12 Ağu 2007 [ 16:15 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
NasSsLi
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen NasSsLi »

Sibel mi ben Pınar die biliodm...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

LP_placebo_7 yazdı:Sibel mi ben Pınar die biliodm...

Üsteki yorumları okurken yanlışlık yapmışım kusura bakmayın! :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

O Bu Değil filim sardı ama uzun sürmeyece bırakmam... ya da bana öle geliyo...

Artık günlük yazlıp oynanan bi sensaryo havası verdi bana.. Ani gelişmeler olmaya başladı son bölüm mesele kızın babası sert bir cıkışla önde ve genco odasında ne dieyecek bu adam şimdi neden başrol oyuncusu o adam değil ki?? Neden izleyicileri ona yönlendiriyorlar... bu hisse bu yüzden kapıldım ama bir kaç bölümdaha izlerim..

Kullanıcı avatarı
Dj_Genç
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Dj_Genç »

bunu izleye cegim