Genco [Kanal D][Salı-20:30]

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

YÖNETMEN:
Kemal Uzun

SENARYO:
Hakan Haksun

MÜZİK:
Cem Erman

OYUNCULAR:
Genco (Alpay Atalan), Pınar (Selen Seyven), Tibet (Faik Ergin), Ejder (Uygar Özçelik), Özge (Hazal Kaya),Sefa (Emin Gürsoy), Bihter (Çiğdem Tunç),Tülin Hoca (Mehtap Altunok), Sibel (Mine Bıçakçı), Ahmet (Orhan Şimşek), Mualla (Fatma Murat),Figen (Mine Tüfekçioğlu), İkizler (Melis-Deniz Gözen),Necati (Erdal Cindoruk), Tarkan (M.Burak Demir),Sakin (Berkan Tüfekçibaşı), Kerem (İris Kara), Cüneyt (Enis Arıkan), Selen (Zeynep Kakınç), Taner (Murat Onuk),Baki (Serkan Budak), Dekan Aydın (Hüseyin Akşen),Sosyoloji Hocası (Bülent Belen), Semih (Mustafa Vural), İlayda (Nadide Çelikkan), Ahu (Ece İnce Dursun)

KANAL:
KANAL D

KONUSU:
İlk bölümüyle en çok izlenen program olarak Salı ekranına damgasını vuran “Genco”da heyecan tırmanıyor! Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven,Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Çiğdem Tunç, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları yeni dizisi “Genco”nun bu akşam ekrana gelecek ikinci bölümünde; yıllar sonra ilk kez piyano çalan “Genco” Pınar’a fena yakalanıyor.

Pınar ise ilgi duyduğu bu gizemli gencin kim olduğunu öğrenmek için harekete geçiyor. Ailesini ve tüm geleceğini 8 yıl önce meydana gelen büyük depremde kaybeden; gizemli genç Genco’nun mütevazı mahallesine açılan özel üniversitede hademelik yapması daha ilk günden bir çok düşman edinmesine yol açar.

Önce okulun güzel piyano öğrencisi Pınar’ı, Ejder ve adamlarından sonra da Gülay Hoca’yı yalancı bombadan kurtarması onu bir anda üniversitenin en çok konuşulan adamı yapmıştır. Üstelik yıllar önce yaşadığı kabusun simgesi olarak hafızasına yereden piyanonun başında da Pınar’a yakalanmıştır. Genco’nun müthiş yeteneğini ve sakladığı bu büyük sırrını öğrenen Pınar, ilgi duymaya başladığı bu genç adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye karar verir. Amacı uzun yıllar ayrı kaldığı ve kimliğini gizlediği kız kardeşine göz kulak olmak olan Genco ise tüm dikkatleri üzerine çekmiş olmaktan çok rahatsızdır.

Zengin bir aileye evlatlık verilen ve geçmişini hatırlamayan Genco’nun kızkardeşi Özge’nin ise alkol problemi vardır. Bir barda rock solistliğine başlayan Özge, tesadüfen Genco’nun kan kardeşi Ahmet’in taksisine biner. Ahmet daha ilk görüşte Özge’ye vurulur. Okul çıkış saatlerinde onu taksisine almak için sürekli kapıda bekler. Pınar’ın milletvekilliğine adaylığını koyan babası Necati ise kızlarının davranışlarından şüphelenir, onları takip eder ve okula gider. Pınar’ın piyano bölümünde eğitime devam etmesi alacağı bursa bağlıdır. Ancak hala istediği gibi çalamamaktadır. Pınar’a yardım eli hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı birinden gelir. Genco’nun, hem mahallenin çete başı Ejder ve adamları, hem de kız kardeşi Özge’ye gösterdiği yakın ilginin yanlış anlaşılması nedeniyle başı derttedir.

YAZARIN YORUMU: Tesadüfen izlediğim bir diziydi. Birazcık göz atayım derken sonuna kadar izlediğimin farkına vardım. Birinci bölümünü izlemiş olduğumun farkına varınca da 2. bölümünü de izlemek istedim. 2. bölümü de 1. bölümü kadar güzeldi.

TAVSİYE EDERİM...! ;)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DMücahit
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen DMücahit »

Gercekten güzel dizi iki bölümü yayınlandı ikisini de izledim güzel ama bu dizi uzun ömürlü olma ziki kün sonra herşey biter çünki şimdiden gizemli bir çok şey öğrenildi..Fakülte mezunu olması zengin alisi olması depremde ailesini kaybetmesi yanliz karseşinin belli olmamamsı ve bu kişinin üniversitede okuyan kiz olması seyirci bunları biliyo artık sıradanklaşır bu dizi..

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

bi ara bakar incelerim
merak etim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

DMücahit, evet haklısın dizide olaylar biraz hızlı gelişiyor. Ben Genco ile Pınar'ın yakınlaşmasını çok erken buluyorum mesela daha ne kadar tanıyorlar ki birbirlerini :D

Ama yinede izlenmeye değecek türden bir dizi. Tam öğrenci dizisi yani.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

bende hem burdaki tavsiyelerden hemde arkadaşların tavsiyesi üzerine başladım güzel dizi bugün itibariyle 3. bölümü bitirdik.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer, beğendiğine sevindim. Az önce 5. bölümünü izledim, dizi gitgide daha da sarmaya başlıyor gerçekten.

İnanır mısınız şu an izlediğim tek dizi bu. Normalde Kurtlar Vadisi'ni izlerim ama o yok maalesef...

4. Bölümün sonlarını kaçırdım, şimdi internetten onu bulmaya çalışıyorum. Arkadaşlar geç sayılmaz sizde başlayın izlemeye bence :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

evet.. güzel bi dizi.. bugün de izledim.. :D
ama herkes birbirine aşık... karma-karışık bi durum.. sonunu merak ediyrm açıkcası..
:lol: :lol: :lol:
:huh:

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Bende baktım bikaç bölümüne... Hoş dizi...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

AHSENÜL-EFSANE.. yazdı:evet.. güzel bi dizi.. bugün de izledim.. :D
ama herkes birbirine aşık... karma-karışık bi durum.. sonunu merak ediyrm açıkcası..
:lol: :lol: :lol:
:huh:

AHSENÜL-EFSANE.. gerçekten haklısın!

Yalnız benim daha da ilgincime giden olay. Pınar isimli başrol oyuncusuna aşık olan iki gencinde birbirinden iyi insanlar olması. Bence bu biraz saçma olmuş. O kızı seven zengin çocuk (Tibet), tipik bir zengin çocuk taklidi yapacak ki millet fakir olan genci (Genco) tutsun.

Oysa dizide Tibet' de Genco'da kızı gerçekten seviyorlar. Ben Tibet'e acıyorum gerçekten. Kız için herşeyi yapıyor ama yaranamıyor.

Şuna bakar mısınız? hakkaten bu dizi bağımlılık yaptı. Dizi hakkında yorum yapmaya da başladım :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

evet...VSaBaH haklısın... bi genco ya acıyorum.. bi tibet'e.. amaan boşverelim.. bakalım sonu nasıl olack.. ve sadece pınar degil.. özge var.. onu seven 2 kişi..
genco'nun kankasının kızkardeşi vardı... neydi adı unuttum.. işte onun da seveni başka... sevdiği başka... :lol: :lol:
yani arkadaşlar.. dizi cogunluk ta böyle.. sevenleri ve sevdikleri başka.. öyle karışık..
:huh: :huh:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: