Zeliha'nın Gözleri {Star Tv}

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Zeliha'nın Gözleri {Star Tv}

Mesaj gönderen summer »

Yapım : Altıoklak
Yönetmen : Filiz Kaynak
Senaryo : Makbule Kosif
Oyuncular : Emel Çölgeçen, Sarp Leventoğlu, Hakan Büyüktopçu, Güzin Usta
Başlama Tarihi:30 Temmuz Pazartesi Saat:22:00
Rüyalarında geleceği gören, üç çocuklu bir anne olan Zeliha, cinayet masasından aykırı bir polisle işbirliği yaparak olayları çözmeye çalışır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

1.Bölümün Özeti
Zeliha, doğaüstü güçleri olan bir kadının trajik öyküsü..İki çocuğundan birinin kaçırılıp cinayete kurban gitme tehlikesinin ardından çocukluğunda sık sık gördüğü kabusların benzerlerini görür. Zeliha’nın kabuslarının başkalarınınkinden bir farkı vardır: O gerçekleri görmektedir.

Karısını yıllar önce kaybeden baş komiser Rehan kıvrak zekası ve cesaretiyle emniyet teşkilatının en parlak elemanıdır..

Oğlu Deniz’i emekli komiser babası Selim’le bırakacak kadar yoğun ve zor bir görev yapmaktadır; Asayiş Şubesi, cinayet bürosu...

Zeliha’yla da böyle tanışacaktır ve bu gizemli kadından çok etkilenecek ve ilgi duyacaktır...

”Devrem” dediği Başkomiser İnci ise olay yeri inceleme’nin katı, soğukkanlı, başarılı bir o kadar da güzel baş komiseri, gizli de olsa Rehan’a aşıktır..

Zeliha’yı küçük görmektedir, ancak bunu, kendisi bilimsel düşünen bir kadın olduğu için mi yoksa kıskandığı için mi yapmakta olduğunu anlaşılmaz..

Rehan, Zeliha’nın manevi dünyası, rüyaları, soyut veriler ile İnci’nin maddi dünyası, kanıtlar ve somut veriler arasında doğruyu arayacaktır.

Rehan’ın ele avuca sığmaz yardımcısı, dizimizin en aydınlık hatta ışıltılı karakteri Selçuk komiser, ve

Asayiş Şube Müdürü Alpaslan da olayların çözülmesinde Rehan’ın en büyük destekçileri olacaktır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

bu diziyi izlemenizi tavsiye ederim ben çok beğendim gerilim, korku, aksiyon, komedi ne ararsanız var dizide

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

dün biraz baktım ına da.. cok beğendim.. gerçekten yapmışlar... yani... :lol: :lol:
ama biraz bakabildim... çünkü....
Köstebek sagolsun!!! bagımlılık yapınca .... böyle herşeyi kacırıyorum işte.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zeliha'nın Gözleri 3. Bölüm Fragmanı
[youtube][/youtube]

çok güzel bir dizi hala izlemeye başlamadıysanız fazla kaçırmadan başlayın derim.

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

bende izliyorum çok hoşuma gitti zeynep paylaşım için sağol