Süngerbob Karepantolon

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Süngerbob Karepantolon

Mesaj gönderen summer »

Süngerbob Karepantolon
Resim

Olayların okyanusta bir deniz dibinde geçtiği oldukça çarpıcı bir çizgi film. CNBC-E kanalında Simpson’s ve South Park’ın aksine “büyüklere çizgi filmler” kategorsinde değil daha çok 0-12 yaş grubu için hazırlanmış ancak yine de her yaş grubu izleyiciyi yakalayacak animasyon ve zekice esprilerle süslenmiş bir yapım. Olaylar çoğunlukla kare pantolonu olan ve “YengeçBurger”de part taym çalışmakta olan bir süngerin yani (Spongebob- Süngerbop’un) bakış açısından anlatılmakta. Süngerbop yakın arkadaşı, deniz yıldızı Patrick ile sıradan olaylara olduğundan fazla tepkiyle yaklaşan, sevgi dolu ancak hiperaktif denebilecek kadar fantastik karakter çizgisine oturtulmuş. Kontrast karakter olarak Süngerbop ve Patrick’in komşuları olan bir ahtapot (Squidward) çizilmiş. Squidward entelektüel yaşam bakışı altında zaaflarına yenik düşen aşırı tutkulu bir karakter. Tıpkı Süngerbop gibi o da YengeçBurger’de çalışmakta ve paragöz patronları Mr.Crab (Bay Yengeç) ile geçinememektedir. Çizgi film içersinden bulunan benim favori karakterim ise Plankton. Mikrobiyolojik bir deniz canlısı olan Plankton görünüşünün tersine oldukça agresif ve bir o kadar da çatışmacı bir tip. YengeçBurger’de yapılan özel YengeçBurger tarifini ele geçirebilmek için yaptığı amansız hin planları her dizide suya düşmesi belki de seyircinin en çok hoşuna giden temalar. Bununla birlikte yine Süngerbop ismiyle ülkemizde de oynayan film denemesi ise beklentilerin oldukça altında kaldı. Tek ana senaryo işlevi altında başlıklandırılan Süngerbop, alışık olduğumuz akıcı, hareketli ve birbirinden şaşırtıcı görsel efektlerini uzun metrajlı filmine yansıtamayarak gişeden de nasibini almış oldu. Belki de fanatik izleyicisini memnun eden sadece kör edercesine çarpan denizanaları sahneleri ve Süngerbop ve Patrick’i kovalayarak öldürmek isteyen kiralık katil çizgisi zihinlerde hoş bir anı olarak kaldı.
En son summer tarafından 26 Oca 2008 [ 12:47 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Süngerbop Karepantolon İmza Ve Avatarları Ben Yaptım :)
Resim+Resim+Resim
Resim+Resim+Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
gonulcelen
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gonulcelen »

güzel olmuş:):D ellerine sağlık:D =D>

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim+Resim+Resim+Resim

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

çok seviyorum bu çizgidiziyi ya 0-12 yaşlar için deselerde ben izlemeye devam edeceğim :)