Garfield

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Garfield

Mesaj gönderen summer »

Garfield
Resim
Garfield 19 haziran 1978 gazetelerde yayınlanmaya başlayan tembel bir kedinin maceralarını anlatan bir karikatür dizisinin ve dizinin kahramanı olan kedinin adıdır. Garfield kısa sürede çok sevildi 1985-1987 yıllarında popülaritesini tam kaybetmeye başlamıştı ki 1988 yılında çizgi filimlerinin bir kısmı yapıldı. 1990'larda ise bu çizgi filmler yayınlanmaya başladı. Garfield popüleritesini geri kazandı adına birçok anlaşma yapıldı. (defter, kitap, silgi ve oyuncakları sadece bunlardan birkaçı.) Garfield 1992'de karikatür olmaktan çıkıp evlerimize çeşitli şekillerde girdi çizgifilm,kalem,kitap,silgi gibi birçok ürünü ile çocuklar üzerinde büyük bir yer edindi. 2002 yılında Garfield'in ilk filmi yapılarak yayınlandı bu filimde Garfield animasyon olarak çizilmişti. 2006 yılında Garfield 2 gösterime girdi. 1996 yılında Amerikan ordusu tarafından yeni kurulan bir üssün maskotu olarak kullanılmak istenilse de buna izin verilmedi.

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Garfield İmza ve Avatarları Ben Yaptım :)
Resim+Resim+Resim
Resim+Resim+Resim
Resim
Resim