Çemberin Dışında (Star TV)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ResimKaybolanların Peşinde Zamana Karşı Bir Yarış…

Avşar Film ’in yapımcılığında, Deniz Akçay’ın kaleme aldığı, Celal Çimen’in yönetmenliğini üstlendiği başrollerini Sinan Tuzcu, Burçin Terzioğlu, Cenk Ertan, Kenan Bal, Durul Bazen, Engin Hepileri, Duygu Şen, Deniz Kurdoğlu, Belgin Erdoğan, Özlem Menligil, Zeynep Çopur, Uğur Baltepe, Hikmet Körmükçü, Sema Çeyrekbaşı ve Şenay Gürler’in paylaştığı son yılların en farklı dizileri arasında yer alacak olan ‘Çemberin Dışında’’,
23 Ocak Çarşamba günü Star TV’de başlıyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Çemberin Dışında, kayıpların izini arayan bir polis ekibinin maceralarının yanı sıra gündemdeki diğer polisiyelerden farklı olarak işlediği karakterlerin öyküleriyle de izleyicileri kendisine bağlayacak.

Türkiye’de her yıl ortalama 650 kişi kayboluyor ve 200’ünden bir daha hiç haber alınamıyor… Hayatlarını “Çemberin Dışında” kalmış, kaçmış, kaçırılmış insanları tekrar “Çemberin İçine” almaya adamış bir ekip… Uykusuz geceler, tehlikeli görevler, çözülmek için bekleyen sırlar, saklanan detaylar. Önder Amirimiz liderliğinde ekibimizi bekliyor.
Önder (Kenan Bal), yoğun iş temposu yüzünden kaybettiği zamanın ve anılarının…
Cesur (Sinan Tuzcu), 10 yıl önce kaybolan kardeşinin ve huzurun…
Laçin (Burçin Terzioğlu), aşkın, başarının, kendini kanıtlamanın…
Aycan (Cenk Ertan), kaybettiği çocukluğunun ve sevginin…
Ela (Duygu Şen), tutkunun ve daha elde edemeden kaybettiği erkeğinin…
Bedirhan (Durul Bazen), İstanbul’un kalabalığının, insan gibi yaşamanın…
Kıvanç (Engin Hepileri), büyümenin, ilk aşkın…
Sezen(Deniz Kurdoğlu), onu bağrına basacak koruyacak, dinleyecek birinin peşinde…
Onlar kendilerini kayıp insanları bulmaya adadılar… Çözmeye çalıştıkları her olayda kendi hayatlarında kaybettiklerini buluyorlar…

Genel Hikaye :

Kayıp Şahıslar Bürosu, Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, kayıpları en kısa zamanda bulmak ya da akıbetlerini öğrenmek için çalışan bir birimdir. Yurt içinde ve yurt dışında operasyonlar sürdüren şube, görünürde mesai saatlerine sahip olmasına rağmen kendini bu işe adamış çalışanları sayesinde yedi gün yirmi dört saat görevini sürdürmektedir. Ekip bir yandan kayıp kişileri bulmakla uğraşırken bir yandan kendi özel hayatlarında da dengeleri korumaya, kaybettiklerini (sıcaklık, yakınlık, otorite, saygı, inanç) bulmaya çalışacak, zaman zaman parlak zaferler kazanacak, zaman zaman başarısızlığa düşerek kendileriyle yüzleşeceği uzun bir yolculuğa çıkacaktır.

26 Ocak 2008 Cumartesi Saat:20:00'da Star Tv de başlıyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Yapım: Avşar Film ? Şükrü Avşar
Yönetmen: Celal Çimen
Senaryo: Deniz Akçay
Hikaye Grubu: Merve Ateşoğlu, Zeki Gürdal Karaoğlu
Müzik: Cem Yıldız
Oyuncular: Sinan Tuzcu (Cesur Akıncı), Burçin Terzioğlu (Laçin Sürmen), Cenk Ertan (Aycan Demirkan), Kenan Bal (Önder Akova), Durul Bazan (Bedirhan Karaca), Engin Hepileri (Kıvanç Özyurt), Duygu Şen (Ela Yücesoy), Deniz Kurdoğlu (Sezen Cansoy), Belgin Erdoğan (Gülbin Akova), Özlem Menligil (Gülcan Tümel), Zeynep Çopur (Cansu Sürmen), Uğur Baltepe (Cenk Akıncı), Hikmet Körmükçü (Sevim Akıncı), Sema Çeyrekbaşı (Filiz Akova), Şenay Gürler (Kamuran), Süeda Çil (Menajer Neşe), Birsen Dürülü (Bakıcı)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim