yaprak dökümü..

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

yaprak dökümü..

Mesaj gönderen summer »

Bu Akşam Sezon Finali!...
Resim
Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor. Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır ve Bedia Ener’in oynadıkları, Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır,Tolga Karel ve Seda Demir’in de önemli rollerini paylaştıkları, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Mesude Eraslan’ın yaptığı, Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı ölümsüz eserinden günümüze uyarlanan ve izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü” bu akşam, uzun süre hafızalardan silinmeyecek “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor.

Ferhunde’nin evlenme kararı, Mithat’ın ayaklarını yerden keser. Ancak Mithat’ın mutluluğu gelen önemli bir telefonla yarıda kesilir. Gelen haber, Ferhunde için de sürpriz olur. Oğuz’un ismi, sattığı bir yalıyla ilgili karanlık bir olaya karışır. Oğuz’un katil zanlısı olarak tutuklanması, Hayriye Hanım ve Ali Rıza Bey arasında yeni bir krize neden olurken, Leyla ve Ceyda arasında da büyük bir olay çıkar.

Leyla’nın yaşadıklarına daha fazla seyirci kalmak istemeyen Şevket, Leyla’ya doğru bir adım atar ve Leyla’ya bir teklifte bulunur.

Bu arada Tahsin, Fikret’e çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Tahsin’in sürprizi Fikret için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Ferhunde’yi, annesi Nurdan Hanım’dan istemeye giden Mithat çok heyecanlıdır. Ferhunde, daha ilk günden kontrolü eline alır ve Mithat’tan herkesi şok edecek bir nikâh hediyesi ister…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

yaprak dökümü..

Mesaj gönderen summer »

Yaprak Dökümü Geleneğini Bozmuyor!
Resim
Başrollerini Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Deniz Çakır'ın üstlendikleri, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen, Hasan Küçükçetin, Güler Ökten, Ahmet Saraçoğlu ve Bedia Ener'in önemli rollerde yer aldıkları yılın en çok izlenen dizisi 'Yaprak Dökümü' geleneğini bozmuyor...

Gelecek Ocak ayında ekranlara veda etmeye hazırlanan dizi için yaz ayları için kısa kısa fragmanlar çekildi... Dizinin kötü kadını Deniz Çakır: ''Bütün karakterlerin acı dolu anları, hep bir ızdırap var hayatlarında.Bir tek Ferhunde mutlu fragmanda.Herhalde iyi bir şeyler olacak" dedi...

Fragmanlar Temmuz'un sonuna doğru gösterilmeye başlanacak...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

yaprak dökümü..

Mesaj gönderen summer »

Final Ocak Ayında!
Resim
Başrollerini Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Deniz Çakır ve Gökçe Bahadır'ın paylaştıkları, Kanal D'nin bol reytingli dizisi "Yaprak Dökümü" gelecek sezon sona erecek.

Ali Rıza Bey ve ailesinin dramını konu alan dizi, 5. sezonun 13. bölümünde ekranlara veda edecek. Önce 3. sezonun sonunda daha sonra da 4. sezonun 13. bölümünde biteceği açıklanan dizinin final tarihi değişirse hiç şaşırmayın!

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

yaprak dökümü..

Mesaj gönderen summer »

Acaba Rastlantı mı?
Resim

Artık sabrı tükenen Ali Rıza Bey, 40 yıllık evliliklerini bile bitirmeyi göze alıyor. Bu tehdit, Hayriye Hanım’ı hiç beklenmeyen bir şekilde Ferhunde’nin önüne savuruyor.

Tahsin duyguları ile aklı arasındaki tercihini, vicdan yükünü taşımaktan yana kullanır. Tahsin’in geçmişle muhasebesinde tek dileği, Fikret’le ilişkisine düşürdüğü kara gölgenin geleceklerini esir almasını engellemektir. Geçmişle muhasebesini sürdüren bir tek Tahsin değildir. Hayriye Hanım da Necla ile Leyla’nın hayatında oynadığı önemli rolün huzursuzluğunu yaşamaktadır. Ali Sarper’le yeni bir yolda ilerleyen Necla’nın ise hayatının yönünü değiştirecek kararlar için zamana ihtiyacı vardır.

Gelecek güzel günlerin hayalini bebeğiyle birlikte büyüten Leyla, kapısında bekleyen karanlığın tedirginliğini yaşamaktadır. Kırgınlıklarını yalnızlığında iyileştirmeye çalışan Ali Rıza Bey’e Hayriye Hanım’ın eve dön baskısı sürmektedir. Öfkeyle sabrı tükenen Ali Rıza Bey 40 yıllık evliliklerini bile bitirmeyi göze almıştır. Bu tehdit Hayriye Hanım’ı hiç beklenmeyen bir şekilde Ferhunde’nin önüne savurur.

Necla’nın Ali Sarper ile olan ilişkisi Şevket’le arasındaki ince bağı tamamen koparır. Leyla’nın ise, annesiyle kurduğu küçük iletişim, tutunacağı yeni bir umut dalıdır. Buzların yavaşça erimeye başladığı dönemde, Tahsin’in kalbinde kopan fırtına Fikret’in umutlarına gölge olmayı sürdürür. Ferhunde’den gelen sadaka, Ali Rıza Bey’i çılgına çevirir. Ferhunde bu sebeple bile olsa Ali Rıza Bey’i ayağına getirmekten mutludur.