Yalancı Romantik (Kanal 1)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Başrollerini Hakan Yılmaz,Ebru Cündübeyoğlu ve Atılgan Gümüş'ün paylaştığı dizi evlendikten sonra romantikliğini kaybeden erkek eşleri konu ediniyor.

Yapımcılığını Mint Prodüksiyon, yönetmenliğini Birkan Uz’un yaptığı, dizinin senaryosu Birol Güven, Murat Aras, Metin Açıkgöz’e ait. Dizinin başrollerini Seray Sever, Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Atılgan Gümüş, Zerrin Sümer, Yalçın Menteş, Melih Ekener paylaşıyor. "Yalancı Romantik" evlilikte kadının ve erkeğin değişimini, gelişimini ve bazen de gerilemesini anlatan bir durum komedisi. Bekarların evlilere özendiği, evlilerin bekarlara bakıp iç çektiği bir ilişkiler yumağı. Cinsellik uğruna oynanan oyunlar, söylenen yalanlar, takılan maskeler, gizli saklı düşünceler artık budizide ortaya çıkacak.

PROGRAM ÖZETİ:

Dizide; O eskiden bir romantikti, şimdi evlilikte beş yılı doldurmuş bir koca.. Eve gelirken çiçek getirir, eşinin kulağına güzel sözler fısıldardı. Karısını elde edene kadar bir erkeğin yapması gereken ne varsa yaptı. Ama herşey köprüyü geçene kadar...
İlişkilerde eski yöntemleri savunanlar, torun isteyen anneanneler, yeni kuşağa sinir olan yaşlılar, cüzdanı bir türlü doğrultamayan girişimciler, günlerini son günü gibi yaşayan serseriler ve "beni fazla yormayın, ben sadece gülmek istiyorum" diyenler.

“Yalancı Romantik”i sakın kaçırmayın.

“Yalancı Romantik” Türkiye’nin 1 numaralı kanalı Kanal 1 ekranlarında…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Yalancı Romantik Tatil!
Resim
Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Zerrin Sümer, Yalçın Menteş'in başrollerini üstlendikleri, , Asuman Dabak, Berke Üzrek, Benal Ardan, Melih Ekener ve Fatoş Seymen'in de önemli roller üstlendikleri 'Yalancı Romantik' 6 Temmuzda Bodrum bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor!

Kanal 1 ekranlarında başlayan, kısa sürede ilgi odağı olup Fox Tv ekranlarına taşınan 'Yalancı Romantik' tatil bölümleri ile izleyicisi ile buluşuyor. Mayıs ayında sezon finali yapan dizi, yeni sezonu Bodrum'da açıyor...

Kısaca Özeti;

Romantik Ahmet ve İpek, aşklarını tazelemek için Bodrum'a tatile giderler.
Her evli çift gibi mücadele, sevgi, nefret, kızgınlık, romantizm arasında uzun bir yolculuk yaparlar. Tatil evliliğin dopingi midir, yoksa bir sinir harbi mi?

Yalancı Romantik, tüm evli çiftlerin dertlerini dile getirmeye Bodrum'da devam ediyor.

Yalancı Romantik yeni bölümüyle 8 Temmuz Çarşamba 20.00'da FOX'ta!