hepimiz birimiz için

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

hepimiz birimiz için

Mesaj gönderen meyra »

Hepimiz Birimiz İçin

20li yaşların ortalarında üç kafadar; Nazım, Emir ve Ege; Heyecanlı ve ateşli gençlik yıllarının sonuna yaklaşmakta olan üçlü, öğrencilikleri boyunca meydan okudukları hayatla ilk defa yüzleşirler ve hiçbir şeyin sandıkları kadar kolay olmadığını fark ederler.
Babasından yediği bir dayakta kolunda kronik bir sakatlık oluşan Ege kariyerinde bir türlü atılım yapamamakta, oyunculuk için çırpınmakta olan Emir en ufak bir rol bile alamamakta, dibe vurmuş zengin bir ailenin oğlu olan Nazım ise, boş vermişliğiyle ikiliyi çileden çıkartmaktadır.
Liseden beri yolları bir ayrılıp bir kesişen üçlü, Egenin ikinci lige düşmesi, Emirin çok güvendiği rolü başkasına kaptırması, Nazımın ise ekonomik olarak dibe vurmasıyla seneler sonra yeniden bir araya gelir. Üçü de öğrencilikte hafife aldıkları hayata karşı aynı soruyu sormaktadır :şimdi ne yapacağız?
Üç kafadarın çaresiz ve ümitsiz hikayesi, Nazımın eski aşkı Zeynep ile karşılaşmasıyla büyük bir ivme kazanır: hayal kırıklıklarını ve ümitsizliğini gizlemeye çalışan Nazım, hala sevdiği eski sevgilisi Zeynepin yardıma ihtiyaç duyduğunu öğrenir ona yardımcı olmaya karar verir. Zeynepe yardımcı olması için bir mucize gerçekleştirmesi gerekecektir, ancak üç kafadar, hayatla yeniden mücadele etmeye, üzerlerindeki başarısızlık ve şanssızlık zincirini kırmaya ve amaçlarına ulaşmaya karar verirler. Artık üçü için heyecan verici, duygusal ama her şeyden önce çok komik günler başlamaktadır.
Bu yeni macerada, gençlerin hayatına iki kişi daha girer: Zeynep’in ev arkadaşları Mine ve Serap. Çılgın ve biraz saf bir kız olan Mine ve babası yüzünden erkeklerden nefret eden Serap, Ege ve Emir’in hayatını değiştirirken, altı gencin peşinde koştuğu amaçlar, onları komik ve bir o kadar hayata dair maceraların içine çekecektir.
Her insanın bir rengi olduğuna inanan Emir, altı karakteri gökkuşağının bir rengiyle sembolize eder, ama göz ardı ettiği bir gerçek vardır: gökkuşağı yedi renkten oluşmakta, ve maceralarına asıl ivmeyi kazandıracak yedinci renk, çok yakınlarında bir yerde hayatlarına gireceği günü beklemektedir.
Komedi, dram, hüzün, eğlence, dostluk, sevgi ve elbette ki aşk… Hayata dair ne varsa, bu dizide.

Oyuncular:
Seda Güven
Buğra Gülsoy
Gülcan Arslan
Lemi Filozof
Demet Şaşmaz
Serhat Teoman
Volkan Ünal
Ceren Erginsoy
Server Mutlu
Selma Özkanlı

Yapımcı Şirket: Artı Film

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: hepimiz birimiz için

Mesaj gönderen summer »

Meyra başlık için teşekkürler. Ben izledim diziyi ben beğendim. Güzel bir yaz dizisi.

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen büşra »

evt tşkler bnde beqendm qzl qerçektn :)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi