Aşk Yakar

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Aşk Yakar

Mesaj gönderen summer »

Bu aşk onları da ekranı da yakar
Resim
Resim

Özcan Deniz ve Meltem Cumbul'un başrollerini oynayacağı Kanal D'deki 'Aşk Yakar' isimli dizi yeni sezona damga vuracağa benziyor.

Bir yanda, uzun zamandır ekrandan uzak duran, ancak Asmalı Konak’taki müthiş performansıyla da ismini Türkiye’nin hafızasına kazıyan Özcan Deniz. Karşısında, içinde yer aldığı her projeye farklı bir tat katan, kendisinden çok sanatıyla konuşulan - konuşturan Meltem Cumbul. Uğur Polat gibi deneyimli, Kadir Çöpdemir gibi sevimli, Semih Saygıner gibi her kesimden seyircisi olan bir ismi, yanlarına da Ece Sükan, Ruhi Sarı, Görkem Yeltan, Gökçe Yanardağ, Erdem Akakçe gibi genç yetenekleri ekleyin...

Nefis bir aşk hikayesi

Alın size, yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olacağı kadrosundan da konusundan da belli olan nefis bir aşk hikayesi. Ya da Kanal D’nin eylül ayının başında gösterime sokacağı Aşk Yakar adlı dizisi. Gelelim konusuna. Aşk Yakar’da birbirlerini çocukluklarından beri çok seven, ama bir türlü bir araya gelip, evlenemeyen Nazlı ile Mustafa’nın hikayesi anlatılıyor. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da parasızlık, bunun başlıca sebebi olarak öne çıkıyor. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları bu ilişkiyi yıpratsa da öte yandan da aşklarını iyice alevlendirmiştir. Biri mahallenin en güzel kızı, diğeri de en afilli delikanlısı olunca, onların yaşadığı şey, herkesin dilinde efsanevi bir aşk haline gelmiştir. Hayata her zaman iyi tarafından bakan Nazlı için üstesinden gelinemeyecek dert yoktur. Hele şimdi! Sonunda beklenen an gelir, Mustafa’nın babası Payidar, Nazlı’nın babası Sacit’ten kızını istemiştir. İsterse istemesin, çünkü Nazlı, mahallenin kalantorlarından birinin oğlu, kendisine ezelden beri yanık Teoman ile neredeyse nişanlanmak üzeredir.

Mustafa ani bir baskınla bu nişanı bozmuştur. Çünkü ikisinin de kalbine yıllarca nakış nakış işlenmiş, onları kâh acıtmış kâh avutmuş aşk, elbette yine devreye girmiştir. Mustafa her gün, mahallesini arkasında bırakarak karşı yakaya geçmekte, büyük bir spor salonunda, kickbox dersleri vermektedir.

Sezonun en güçlüsü

Hayatını bu iki yaka arasında, yoksulluk içinde yaşarken varlıklılara ders vererek geçiren Mustafa, burada yeni bir öğrenciyle karşılaşır. Bu genç ve güzel kadın, çok ünlü ve zengin bir ailenin mensubu, başarılı bir iş kadınıdır. Adı Belda’dır. Ve Nazlı ile Mustafa’nın aşklarını bir kez daha sınamalarına ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecek çok uzun bir yola girmelerine neden olacaktır Belda.

Bu dizinin baş kahramanı aşk. Burada, aşkın nasıl hüküm sürdüğü, nereye kadar gidebildiği ve sonuçta kazananın kim olacağı konu ediliyor. Aşk nefreti barındırır mı, aşkın intikamı olur mu, aşkta fedakarlık var mıdır, yerini doldurmak mümkün müdür gibi sorular bir bir gözler önüne seriliyor. Aşk Yakar’ı yeni sezonun en güçlü yapımlarından biri olarak tanıttık. Şimdi de geçen haftanın diziler ligine bir göz atalım. Kanalların otuza yakın diziyi gösterime soktuğu yaz sezonunun, en fazla iki veya üç yapımı kış sezonunda da ekrandaki varlıklarını koruyabilecek biz şimdiden uyarımızı yapalım.

Kanal D farkı ortada

Bunlar arasında yine üç Kanal D dizisi öne çıkıyor. Onlar da Küçük Kadınlar, Akasya Durağı ve Düğün Şarkıcısı olarak sıralanıyor. Kanal D, uzun zamandır diziler liginde bütün rakiplerine büyük fark atmış durumda. Seyirci, Kanal D ekranında gördüğü bir diziyi, öteki kanallardakilere göre daha bir dikkatli, daha bir özenli, daha bir ciddiye alarak takip ediyor. Bunu başarmış olmak da bir televizyon kanalı için çıtayı çok yukarılara koymak demektir, durumu artık herkesin kabul etmesi gerekiyor. Hepinize iyi haftalar...

Kaynak:televizyongazetesi.com

Kullanıcı avatarı
_asiii_
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Aşk Yakar

Mesaj gönderen _asiii_ »

Resim

Kullanıcı avatarı
_asiii_
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen _asiii_ »

Adı gibi güzel diziye benziyor.. ;)

Kullanıcı avatarı
_asiii_
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen _asiii_ »

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

İlk bölümden anlaşılır güzel olup olmadığı.
Merak ettim doğrusu.

Kullanıcı avatarı
YaPrOcK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen YaPrOcK »

aynen katılıyorum ilk bölümde nasıl olduğu ortaya çıkar..

paylaşım için tşkler...

Kullanıcı avatarı
hasanmak
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen hasanmak »

Müthiş bir kadrosu var, mutlaka izlenme rekorları kıracaktır. Sonuçta özcan deniz var dizide :)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
bü$raa
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Aşk Yakar

Mesaj gönderen bü$raa »

ya bence çok sacma bi dizi ya .. öyle geldi bana konusu filan :/

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Aşk Yakar

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

bü$raa yazdı:ya bence çok sacma bi dizi ya .. öyle geldi bana konusu filan :/

Sen once bır evlen ablacım...
Sonra bırgun aklına gelsın bu dızı ok...
Bak nasıldaa manalıı nasılda hayatının bır parcasıymıs gıbı gelıcek goruceksın..
Ama suan cok erken once evenmen lazım...
Ben dedım dıyede hemen kocaya gıdeyım deme dur durabıldıgın kadar babanın evınde...
:heh: :heh: :heh:

Kullanıcı avatarı
bü$raa
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Aşk Yakar

Mesaj gönderen bü$raa »

ablacım.. filmi anlamak için evlenmek gerekmiyor.. bikere evlenmeden sevdgn insanda olsa berbr olmıcaksın kmseyle.. bylede çocukla ortada klırsın .. bana ters böyle işler bilmiyorum