Saba Tümer'le Bu Gece

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

''Saba Tümer ile Bu Gece'' hafta içi her gece saat 23:00'te Habertürk'te...

Resim

Başarılı oyuncu Fadik Sevin Atasoy yepyeni projelerle ekranlara dönüyor…İki televizyon dizisi, bir sinema filmi ile seyircilerin karşısına çıkacak olan oyuncu Fadik Sevin Atasoy projelerini anlatıyor… Genç kızların sevgilisi Keremcem yeni albümüyle gönülleri bir kez daha fethetti. Keremcem, yeni albümünden şarkıları ve keyifli sohbet ile sizlerle buluşuyor, Saba Tümer İle Bu Gece’de…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

''Saba Tümer ile Bu Gece'' hafta içi her gece saat 23:00'te Habertürk'te...

Resim

Yaz geldi, kadınlar bakımları için araştırmalara başladı. Cilt bakımına dair merak ettiğiniz her türlü soruyu ve güzellik ve bakımda gelinen son gelişmeleri Türkiye Kozmetik Araştırmacılar Derneği Başkanı Dermatolog Dr. Erçin Özüntürk anlatıyor…Küçük kadınlar dizisinin sevilen oyuncusu Hande Soral da doktorunun bakım önerilerini sizlerle paylaşıyor, kriz döneminde geleceğe karamsar bakanlar astrologların yolunu tuttu. Psikolojimizde yaşanan değişimleri, yıldızların hayatımızdaki etkisini araştırmacı Astrolog Rezzan Kiraz yorumluyor, Saba Tümer İle Bu Gece’de…