Saba Tümer'le Bu Gece

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Saba Tümer'le Bu Gece
Resim
2004'te Show TV'de başlayan ve Saba Tümer'in sunuculuğunu yaptığı geceyarısı haber/show türünde program. Programda önce günün haberleri özetlenmekte daha sonra ise güncel olan olay ya da olaylarla ilgili konuk ya da konuklarla röportaj yapılmaktadır. 2006 yılına kadar Show TV'de yayınlanan program, Saba Tümer'in farklı kanallara transfer edilmesi sebebiyle iki yıl kadar aradan sonra 31.03.2008 tarihinden itibaren yeniden Habertürk TV'te yayınlanmaya başlamıştır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Saba Tümer İle Bu Gece’de…

Türk filmleri ardı ardına vizyona girmeye devam ediyor.“Umut” filminin oyuncuları Zeynep Tokuş, Fikret Hakan ve Selim Erdoğan vizyon öncesinde filmlerini anlatıyor.
Sesiyle herkesi büyüleyen, son zamanlarda yeni görünümüyle göz kamaştıran Linet, yeni albümü “Paylaşmak İstiyorum” ile sizlerle buluşuyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

“Basit Bir Ev Kazası” adlı tek kişilik oyunuyla kadınların dünyasına ayna tutan sevilen oyuncu Günay Karacaoğlu,
Tiyatro oyunları, yazarlığı ve son projeleriyle oyuncu Levent Tülek,
Mehter marşlarıyla ekranlarınız renkleniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası Mehter Takımı canlı performansıyla.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

''Saba Tümer ile Bu Gece'' hafta içi her gece saat 23:00'te Habertürk'te...

Sadece çocukların değil büyüklerin de severek izlediği “Bez Bebek” dizisinin oyuncuları Oya Aydoğan, Tan Sağtürk ve Mehmet Usta.
Güzellik ve estetik dünyasındaki son gelişmeler ve mucize yöntemleriyle Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş,
Saba Tümer İle Bu Gece’ de…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Resim

Bir dönemin en önemli isimlerinden, şarkılarıyla klasiklesikleşen isim Engin Noyan, inanılmaz değişimini ilk defa anlatıyor… Dine neden döndü, yeni yaşam tarzıyla nasıl yaşıyor, eskiyi özlüyor mu, Engin Noyan açıklıyor… Güzeller güzeli manken Tatiana Marinescu özel açıklamalarıyla. Daha yaşanılır bir dünya için önerileri, ilginç tesbit ve yorumlarıyla Prof.Dr. Orhan Kural, Saba Tümer İle Bu Gece’de…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Son zamanların dikkat çeken oyunculardan, “Küçük Kadınlar” dizisinin ablası Ekin Türkmen; “Garbiyeli” adını verdiği yeni albümünde türküleri kendi üslubu ile yorumlayan Kıraç; Transformasyonal Nefes Tekniği’nin yaratıcısı, bilinçli nefes almanın yöntemleriyle Judith Kravitz, Saba Tümer İle Bu Gece’ de…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Dansları, sahne çalışmaları ve yaptıklarıyla her daim gündemde olan kadın Asena bu kez kickboks sporuyla konuşulacak. Asena, yaptığı kickbox sporunu, Türkiye Kickbox Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Kickbox Federasyonu Temsilcisi Orhan Ergen ile birlikte anlatıyor...
Pop Star Alaturka yarışmasının ekranlara kazandırdığı isim, yeni albümü ve şarkılarıyla Mehtap…
Bir kadının pavyonda verdiği hayat mücadelesi anlattığı filmi “Yaşam Arsızı” ile Yasemin Aklaya…
Estetik alanındaki son gelişmeler ve güzellik alanındaki son çalışmaları ile Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Resim

2004 Tony Ödülleri’nde “en iyi müzikal” , “en iyi müzik” ve “en iyi metin” ödüllerini kazanan ‘Avenue q’ müzikali Türkiye’de…. Ünlü müzikal ‘Avenue q’ da oynamaya hazırlanan Emre Altuğ, Volkan Severcan ve Melda Gür…
Tenor Hakan Aysev yeni çıkarttığı pop albümünden en güzel şarkılarıyla canlı performansta,

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Resim

Son yıllarda yaptığı müzik, giydiği kıyafetler, sahne şovları ve imajıyla en çok konuşulan isim Hande Yener, yeni albümü “Hayrola” ile yepyeni şarkıları ve yeni imajıyla ilk önce, ilk kez Saba Tümer İle Bu Gece’de…
Tiyatro’ya farklı bir soluk getiren İstanbul Kraliyet Tiyatrosu yeni oyunları “Denizaltında Altı Tahammülfersa” yı Ahmet Saraçoğlu ve Murat Akkoyunlu anlatıyor, Saba Tümer İle Bu Gece’de…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Saba Tümer'le Bu Gece

Mesaj gönderen summer »

Resim

Bu toprakların yetiştirdiği en büyük değer, yaşayan bir müzik ustası, unutulmaz şarkıların yaratıcısı Orhan Gencebay geliyor….
Duruşu, efendi kişiliği, babacanlığı ve duygulara tercümen olan şarkılarıyla herkesin sevdiği isim olmuş Orhan Gencebay, yaşadıkları, bilinmeyen yönleri, yeni projeleri, şarkıları, filmleri, hayata dair keyifli sohbetiyle sizlerle buluşuyor, Saba Tümer İle Bu Gece’ de...