Altın Kızlar

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Altın Kızlar

Mesaj gönderen summer »

Altın Kızlar Geliyor!...

ABD televizyon tarihinde 80'li yıllarda büyük ilgi gören Altın Kızlar dizisi Türkiye'de de çok sevilmişti. Şimdi dizinin yerli versiyonunu çekmek için kollar sıvandı. Başrollerinde ise birarada görmekten herkesin çok büyük zevk alacağı dört oyuncu var. Türkan Şoray, Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Nevra Serezli.

Resim

Diziyi, Levent Demirkale yönetiyor. Armağan Çağlayan'ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Feride Çiçekoğlu, Şebnem İşigüzel Çıtak ve Cenk Sönmezsoy'un kaleme aldığı dizi 12 Nisan Pazar akşamı Atv ekranlarında başlayacak.

Hepsi dul ya da eşlerinden boşanmış hayat dolu dört kadının aynı çatı altında yaşarken başlarından geçen komik olayların anlatıldığı dizinin çekimleri için Ayazağa'da dev bir plato kurulmuş.

Oyuncular ise rollerini öyle benimsemiş ve sevmiş ki. Bizde onların canlandıracakları karakterlere bir göz atalım.

Dürüst, otoriter, sert görünen ama yumuşacık bir kalbi olan, sağduyulu "Dorothy" karakterini "İsmet" olarak Hülya Koçyiğit oynuyor.

Saflığıyla izleyenleri kahkahaya boğan aynı zamanda da sevgi dolu "Rose" karakterini Türkan Şoray canlandırıyor. Karakterin ismini ise saflığı ifade etmesi için "İnci" olarak düşünmüşler.

Altın Kızlar'ın "Sofia"sını ise Fatma Girik oynuyor. Yerli versiyonda ismi ise tahmin etmenin de çok zor olmayacağı gibi "Safiye"..

Çapkın Blanche'i karakterini ise Nevra Serezli canlandırıyor.

DiziFilm-ulduz

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Altın Kızlar

Mesaj gönderen summer »

Altın Konuklar!

ATV'nin geçtiğimiz hafta başlayan başrollerinde Yeşilçam'ın dev isimleri Hülya Koçyiğit, Nevra Serezli, Türkan Şoray ve Hülya Koçyiğit'in paylaştığı diziye ünlü akını sürüyor...

Geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu Behzat Uygur'un konuk oyuncu olarak rol aldığı dizide bu hafta; Deniz Akkaya, Tamer Karadağlı, Sarp Levendoğlu ve Burak Kut vardı.

Türkan Şoray'ın canlandırdığı İnci karakterine aşık olan Macit'i Tamer Karadağlı, Daha önce erkek olan doktoru Deniz Akkaya, Fatma Girik'in canlandırdığı Safiye'nin kavalyesini Sarp Levendoğlu ve Nevra Serevli'nin canlandırdığı Gönül karakterinin kavalyesi olmayı ikna eden garsonu Burak Kut canlandırdı.

Gelecek hafta Cansu Dere, Sinan Tuzcu ve Sümer Tilmaç diziye bir bölümlük konuk oyuncu olarak katılacaklar.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Altın Kızlar

Mesaj gönderen summer »

Ekranların Yeni Çifti

Resim

Atv’nin yeni dizisi Altın Kızlar’a konuk oyuncu olan Cansu Dere ile Sinan Tuzcu dizide rol gereği evlendi.

Başrollerinde efsane kadro Türkan Şoray; Fatma Girik, Hülya Koçyiğit ve Nevra Serezli’nin rol aldığı Altın Kızlar’a başarılı oyuncu Sinan Tuzcu ve Sıla dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Cansu Dere konuk oyuncu olarak katıldı.

Hülya Koçyiğit’in Avrupa’da okuyan kızı Ceylan’ı canlandıran Cansu Dere, doktor Yusuf rolünü üstlenen Sinan Tuzcu ile evlendi. Anne ve babası ayrı olduğu için Roma’da onlardan uzak evlenmek isteyen Ceylan, annesinin ısrarlarına dayanamayarak Altın Kızlar’ın evinde yapılan törenle nikahlandı. Cansu Dere rol icabı da olsa giydiği gelinliğin heyecanını yaşadı.