"Olacak O Kadar"

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

"Olacak O Kadar"

Mesaj gönderen Veda »

Resim

"Olacak O Kadar" Geri Dönüyor

Usta tiyatrocu Levent Kırca: "Çekimlere önümüzdeki günlerde başlayacağız"

Ünlü tiyatrocu Levent Kırca, özel bir televizyon kanalı için 'Olacak O Kadar' isimli programın yeni bölümlerini çekeceğini söyledi.

Levent Kırca, çıktığı Anadolu turnesi kapsamında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Barış Manço Kültür Merkezi'nde 'Bir Başkadır Benim Memleketim' isimli tiyatro oyununu sergiledi. Oyunun ardından çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Levent Kırca, özel bir televizyon kanalında yayınlanmak üzere Olacak O Kadar programının çekimlerine yeniden başlayacaklarını söyledi.

Kendi tiyatrosu için İstanbul'da yeniden çadır tiyatro kurmayı planladığını belirten Levent Kırca, "41 yıllık meslek hayatım boyunca tiyatroyu hiç devreden çıkarmadım. Bundan sonra Diyarbakır, Şanlıurfa, İskenderun, Gaziantep'e gideceğiz. Bütün yıl boyunca Anadolu'da turne yapıyoruz. İstanbul'da da arsa gibi bir şey kiralarsak yeniden büyük bir çadır yaptırmak istiyorum. Batmaya doymadım hala. Yoksa böyle büyük bir ambar, depo bulsam, onu dekore edip orada da oynayabilirim" dedi.

İyi bir film senoryası geldiği takdirde sinema filminde de oynayabileceğini ifade eden Kırca, kendisinin ekibiyle birlikte yıllar önce Van'da çektiği bir sinema filmi bulunduğunu, ancak gösterime girmediğini söyledi. Kırca, Van'da bir Kürt kızının okuma azmini anlatan 'Karanlıkta Bir Çığlık' isimli filmin sinemada gösterilmediğini, fakat televizyonda gösterilebileceğini belirtti.

İHA