Kapalı Çarşı - (Atv)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kapalı Çarşı - (Atv)

Mesaj gönderen summer »

"Kapalı Çarşı" Adlı Dizinin Kadın Oyuncusu Belli Oldu!...
Resim
Atv ekranlarında başlayacak olan "Kapalı Çarşı" adlı dizinin başrol kadın oyuncusu belli oldu.

Erol Avcı'nın yapımcılığını üstlendiği dizide Erkan Can, Nejat İşler ve uzun zamandır dizilerde göremediğimiz Olgun Şimşek rol alıyor. Kadın oyuncunun uzun süren belirlenme aşamasından sonra "Dudaktan Kalbe"nin başarılı oyuncusu Aslı Tandoğan ile anlaşma sağlandı. Neşe Şen ve Gaye Boralıoğlu tarafından yazılan dizinin yönetmeni ise "Sıla" ve "Aşk Yakar"dan tanıdığımız Yasin Uslu.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kapalı Çarşı - (Atv)

Mesaj gönderen summer »

Kapalıçarşı'nın Kapıları Açılıyor
Resim
İçinde dünyaları barındıran “Kapalıçarşı”nın kapıları açılıyor ve “Kapalıçarşı” başlıyor.

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, yönetmenliğini Yasin Uslu'nun yaptığı, Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tandoğan, Mert Fırat, Selen Seyven ve Erkan Can'ın başrolleri paylaştığı “Kapalıçarşı” başlıyor.

Nejat İşler, Olgun Şimşek, Aslı Tandoğan, Mert Fırat , Selen Seyven ve Erkan Can’ın başrolleri paylaştığı “Kapalıçarşı”nın senaryosu, yine TMC yapımı olan Zerda, Bir İstanbul Masalı, Hırsız-Polis ve Bıçak Sırtı dizilerini yazan Gaye Boralıoğlu, Neşe Şen, Şerif Erol, Gülden Çakır ve Emine Algan’a ait.

"Kapalıçarşı"nın o renkli, ışıltılı, kıpır kıpır dünyasına televizyonlarda ilk kez ayna tutulacak. Her biri kaderine karşı mücadele eden bu dört insanı kader bir araya getirmiştir ve onlar, bir mucizenin peşinde mucizeye dönüşürler.

İŞTE KAPALI ÇARŞI AİLESİ

Mucizeyi ararken mucizeye dönüşen insanların hikayesi

Cemal (Nejat İşler), kendi ayakları üzerinde durmayı çabuk öğrenmiş yürekli bir delikanlı…

Diyar (Aslı Tandoğan) Aşkla bağlanmadığı hiçbir işin ya da insanın peşinden gitmemeye kararlı bir öğretmen...

Mahmut (Olgun Şimşek) hüznünü neşesiyle örtmeye alışmış, pamuk kalpli bir adam.

Arda (Mert Fırat) yakışıklı, sevimli, fırlama bir çapkın…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kapalı Çarşı - (Atv)

Mesaj gönderen summer »

Kapalıçarşı Başlıyor

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Hemen hemen her yapımı olay olan TMC'nin yeni dizisi Kapalıçarşı bu akşam başlıyor.

Başrollerinde Nejat İşler, Olgun Şimşek, Erkan Can, Aslı Tandoğan, Mert Fırat ve Selen Seyven'in oynadığı dizi, daha başlamadan çok konuşulmaya başlandı.

Dizinin senarsitliğini Hırsız Polis, Zerda, Bir İstanbul Masalı ve Bıçak Sırtı gibi başarılı dizileri yazan Neşe Şen, Gaye Boralıoğlu, Şerif Erol, Gülden Çakır, Emine Algan yapıyor.

Birbirinden hiç ayrılmayan üç adamla, yazgısına boyun eğmektense mücadele etmeyi tercih eden kasabalı bir genç kızın aşk, dostluk ve dayanışma hikayesini anlatacak olan dizinin yönetmeliğini ise; Sıla ve Aşk Yakar dizilerinin yönetmeni Yasin Uslu yapıyor.