Bahar Dalları - (Trt1)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Bahar Dalları - (Trt1)

Mesaj gönderen summer »

Bahar Dalları - (Trt1)
Resim
1 Saatte 10 Yaş Yaşlandı!

Geçen hafta Salı akşamı TRT 1’de yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerin ilgi odağı olan “Bahar Dalları”, gerçek yaşamdan dramlara değinen senaryosuyla dikkat çekiyor.

Dizide, 20 yaşındaki kızı “Bahar”ı evinin önünde faili meçhul bir cinayete kurban veren “Güzide” (Sumru Yavrucuk), onun acısıyla bir saatte 10 yıl birden yaşlandı.

Bu acı kayıp karşısında yıkılan ve hayata küsen “Güzide”yi, kızının organlarıyla hayat bulan gençler yaşama döndürecek.

“Bahar Dalları”nın setinde yapılan makyajla bir saatte 10 yıl birden yaşlanan “Güzide”yi canlandıran Sumru Yavrucuk, rolüyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bahar Dalları, gerçek yaşamda örneklerine rastladığımız dramları gözler önüne seriyor… Çocuklarını bir hiç uğruna kaybeden anne babaların kederi, onların organlarını bağışladığında hissettikleri ve hayatının sonuna geldiğini sandığı anda tutunacak bir dal bulması… Bahar Dalları’ndaki olaylar zincirini izleyenler kendilerinden bir şeyler bulacak… Verilen mesajlar… Günümüzde eksikliğini hissettiğimiz duygular bu dizide hayat buluyor… Şu an için sadece birkaç bölümünün senaryosunu biliyorum ancak her günü her anı kederle yoğrulan Güzide inşallah mutluluğu yakalayabilir.”

Bahar Dalları, 29 Eylül Salı akşamı 20:20'de yayınlanacak 1. bölüm özetinin ardından 21:50’de yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak.