Cuma'ya Kalsa (Kanal D)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Cuma'ya Kalsa (Kanal D)

Mesaj gönderen summer »

"Cuma'ya Kalsa" Pazartesi Günü Kanal D'de Başlıyor!

Resim
Kanal D'de yepyeni bir komedi dizisi başlıyor! 19 Nisan Pazartesi günü "Cuma’ya Kalsa" adlı yepyeni bir komedi dizisi başlıyor.

Başrollerinde; Haluk Bilginer, İnci Türkay, Aysun Kayacı ve Ümit Erdim’in oynadıkları, yapımını MED Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Fatih Aksoy ile Günay Koker’in yaptıkları "Cuma’ya Kalsa"; Amerika’nın ABC televizyon kanalında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran "According to Jim" adlı sit-com’un uyarlaması. Dizinin senaryo uyarlamasını ise Erol Hızarcı yapıyor. Ardı arkası kesilmeyen komik olayları, kahkahası ve eğlencesi ile milyonların tiryakisi olacağı dizinin konusu ise şöyle;

Cuma, karısını ve çocuklarını çok seven, sevimli bir adamdır. Eşi Şebnem, çocukları Çağla, Melis ve Berk’le birlikte mutlu bir aile yaşamı sürerler. Üst katta oturan baldızı Çiğdem ve kayınbiraderi Kerem de evin gediklisidir. Cuma ve Kerem beraber çalışmaktadır. Üniversite mezunu olan Şebnem ev kadınıdır. Çiğdem reklâm sektöründe çalışmaktadır. Çağla ve Melis, ilkokula, Berk anaokuluna gitmektedir. Cuma pek çok erkek gibi keyfine düşkündür. Sıcak yuvasındaki aile hayatının tadını çıkarmayı iyi bilir. Öte yandan hâlâ çocuk gibidir. Tipik bir erkek olan Cuma, futbol maçlarına, televizyon izlemeye ve site lokalinde arkadaşlarıyla iskambil oynamaya meraklıdır. Kayınbiraderi Kerem’le kafa dengidir. Baldızı Çiğdem’le atışmayı severler. Cuma ve Şebnem birbirine hâlâ aşık bir çifttir. Sık sık iddialaşmak aralarında bir aşk oyunu gibidir. Bu iddialaşmalar her seferinde, geri adım atmak istemeyen karı kocayı saçma sapan davranışlara sürükler, tartışmalar gittikçe daha gülünç hale gelir. Cuma sonunda karısının haklı olduğunu anlar, kendini affettirir. Ama bunun için önce durup dururken kalkıştığı işten pişman olması gerekir.