Muhteşem Yüzyıl (Show Tv)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Ben izliyorum kaçırmadan ve memnunum.
Bazı şeylere "dizi" boyutunda bakmak lazım.
Dizi boyutu deyince de aklıma "çok boyutlu diziler" geldi.
İğğ nerden geldi !

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Binnur Kaya Muhteşem Yüzyıl'da

Resim

Show Tv'nin iddialı dizilerinden Muhteşem Yüzyıl, adından söz ettirmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında, usta oyuncu Binnur Kaya'nın da kadroya dahil olduğunu görüyoruz.

Muhteşem Yüzyıl, ilk bölümünde Engin Günaydın ve İlker Aksum'u konuk etmişti. Dizinin yeni bombası ise Muskacı rolüyle Binnur Kaya... Kaya'nın konuk oyuncu mu, yoksa sürekli mi olduğu ise merak konusu.

Dizinin 2 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan bölümünde;

İbrahim, Hatice'nin sağlık durumunu merak ediyor. Hürrem ise şehzadesinin elinden alınmasından dolayı mutsuz. Olanlar yüzünden İbrahim'i suçlar ve ikili arasındaki ipler iyiden iyiye gerilir.

Rodos seferinin hazırlıkları sürmektedir. Ama Osmanlı'nın tek düşmanı Rodoslular değil. Macar Kralı aldığı yenilgiye karşılık intikam planları geliştirir.

Matrakçı ise gizemli bir gence yardım etmenin peşindedir. Ama yardım ederken, çocuk hakkında şaşırtıcı bir gerçeğe ulaşır. Matrakçı misafirini gizlemek ister, ancak İbrahim bu genci farkeder.

Hürrem, bebeğin beşiğine takılı muska bulur. Muskaların işlevini öğrenince kendisine de yaptırmaya karar verir. Ama yaptırdığı muskalar geldiğinde önemli bir gerçek ortaya çıkar.

Sultan Süleyman, Rodos seferine çıkmadan Hatice'nin evlilik bilmecesini çözmeye karar verir. Sefer başlamadan Hatice'nin nişanı yapılacaktır. Hatice bu haberi duyduğunda adeta yıkılır ve hayati bir karar verir.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ShiftlesS yazdı:Ben izliyorum kaçırmadan ve memnunum.
Bazı şeylere "dizi" boyutunda bakmak lazım.
Dizi boyutu deyince de aklıma "çok boyutlu diziler" geldi.
İğğ nerden geldi !

Tabii ya izleyebilirsiniz bazı aklı başında insanlar izlesin ki yanlış yapınca yaygara çıkarsınlar bizim de haberimiz olsun. Kimse izlemezse de olmaz :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim