Tövbeler Tövbesi ( ATV)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Tövbeler Tövbesi ( ATV)

Mesaj gönderen summer »

Atv'nin Yeni Dizisi Tövbeler Tövbesi

Resim

Limon Yapım tarafından Atv'ye çekilecek olan Tövbeler Tövbesi adlı dizi yakında ekranlarda.

Başrollerini son olarak Doktorlar'da izlediğimiz Cemal Toktaş, Tuba Ünsal ve iki hafta sonra final yapacak olan Küçük Kadınlar'ın başrollerinden biri olan Fulya Zenginer'in paylaştığı Tövbeler Tövbesi adlı dizi çok yakında Atv ekranlarında olacak.

"Tövbeler Tövbesi" adından da anlaşılacağı gibi bir dönemin kült olmuş film ve romanlarını yeniden ele alan, "Ertem Eğilmez bugün yaşasaydı nasıl bir dizi yazardı?" sorusuyla ortaya çıkmış bir projedir. "Tövbeler Tövbesi"ni diğer dizilerden farklı kılan unsur her bölümde 3 müzik klibinin yer alması. Sahne içeriklerine göre çekilecek bu kliplerde seyirci, Türk sanat müziğinden, artık klasikleşmiş arabesk parçalara kadar yüzlerce şarkı dinleyecek.

Hikaye, hala yaşayanların kurtulmak, vakti zamanında ayrılanların ise temiz bir şekilde geri dönmek için çırpındığı, hayat mücadelesinde yan yana saf tutmuş, kimi işçi, kimi memur, kimi esnaf insanların yaşadığı Garipler Mahallesi’nde geçiyor...

Bu mahallede ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin’dir.. Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir’i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan’la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir... Hikaye temelde bu üçlü imkansız aşkı anlatır ama anlatırken de tamamen aşka gömülmez. Bir yandan da sürekli olarak, günlük hayatta aşkın dışındaki meselelere de elini atar..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Tövbeler Tövbesi ( ATV)

Mesaj gönderen summer »

Tövbeler Tövbesi'nin Yayın Günü Belli Oldu

Resim

Atv yeni dizisi "Tövbeler Tövbesi"ni "Öyle Bir Geçer Zaman ki"nin karşısına koyacak.

Başrollerinde Cemal Toktaş, Fulya Zenginer ve Tuba Ünsal'ın yer aldığı Atv'nin yeni dizisi Tövbeler Tövbesi, 15 Mart Salı günü saat 20.00'de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Salı akşamlarının birinci kuşak dizisi Aşk ve Ceza ise, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile yarışacak olan Tövbeler Tövbesi'nin sonrasında, saat 22.20'da yayınlanacak.