Soner Yalçın'dan süper bir dizi daha! [SAĞIR ODA]

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Soner Yalçın'dan süper bir dizi daha! [SAĞIR ODA]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Soner Yalçın'dan süper bir dizi daha!
Resim
SAĞIR ODA

Resim

Yapım: Tims Productions&Project
Dizi Adı: Sağır Oda
Kanal: Kanal D
Yönetmen: Serdar AKAR
İçerik & Senaryo: Soner YALÇIN
Yapımcılar: Timur Savcı, Cüneyt Özdemir
Müzik: Gökhan Kırdar/ Loopus

Oyuncular: Engin Cezzar (Afşar Kırımlı), Arsen Gürzap (Sitare Kırımlı), Mahir Günşiray (Girayhan Kırımlı), Çağla Kubat (Duruşah Kırımlı), Orhan Kılıç ( Aras Dağlı), Ahmet Levedoğlu ( Gündüz Galip ), Köksal Engür ( Kahya Lala ), Nurcan Sürer ( Hürriyet ), Zeynep Kumral ( Aylin Kırımlı ), Ertan Saban ( Nogayhan Kırımlı) , Biğkem Karavus ( Şehbal Kırımlı), Ali Hürol ( Tosun), Mustafa Uzunyılmaz ( Celil ), Salih Sarıkaya ( Enver ), Murat Karasu ( Adnan ), Suat Usta ( Behlül Karlı ), Şamil Kafkas (Orhan)

Kanal D'de yepyeni, harika bir dizi başlıyor!

Türkiye'nin bir sırrı aydınlanıyor! Kurtlar Vadisi'nin de Konsept Danışmanı Soner Yalçın ve yönetmen Serdar Akar'dan yeni bir dizi..Tüm bildiklerinizi unutun! Sağır Oda ezberinizi bozacak.

Filimin Konusu:
Nazilerin Yahudilerden topladığı altınlar Türkiye de mi?

İkinci Dünya Savaşı
Naziler yenileceklerini anladıklarında altınları güvendikleri isimlere emanet etti. Bunlardan biri de Türktü..İsrail, altınların peşini hiçbir zaman bırakmadı. MOSSAD altınların bir bölümünü 1997 yılında İsviçre'de buldu ve geri aldı. MOSSAD' ın takibe aldığı ülkelerden biri de Türkiye..

Dizide hikaye 2006 yılında başlıyor.
Türkiye Musevi Cemaatinin önde gelen isimlerinden Mois Abijahın cesedi, radikal dinci Fedailer Örgütünün İstanbuldaki hücre evinde bulundu.
Türk Özel İstihbarat Kurumu olan J-Dokuz Fedailerin peşine düştü.
Fedailerin peşine düşen sadece istihbarat örgütü değildi.
Araştırma derinleştikçe, ülkenin önde gelen holdinglerinden birinin doğuşu, yükselişi ve imparatorluk haline gelişinin ardındaki gizli gerçekler aydınlanmaya başladı.
Nazi altınlarını kim arıyor? Nazi altınlarını kim koruyor?
Eğer MOSSAD altınları bulursa Türk ekonomisi çöker mi? Annelerimizin bilezikleri tehlikede mi? Türkiyenin en büyük holdinginin yükselişinde Nazi altınlarının payı var mı?

Kaynak: KanalD.com
En son VSaBaH tarafından 22 Eki 2006 [ 17:29 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

İşte diziden oyuncular ve kareler...

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben az önce diziyi izledim.. Soner Yalçın dednince izlemeye karar vermiştim. Gerçekten izlediğime de değdi. Gerek aksiyonları olsun. Gerkese senaryosu olsun. Ben bu diziyi bayağı beğendim.. Eğer ben bizim Türk halkını biliyorsam bu da en az Kurtlar Vadisi kadar tutacak!!!

Ben izledim beğendim sizlere de tavsiye ederim...

Sizin için bir de anket koydum. Lütfen görüşlerini ve oylarınızı bizimle paylaşınız..
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
mekanogeveze
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen mekanogeveze »

ewet volkan bence de güzel dizi tamamını izliyemedim ama ben de beğendim...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aslında ben de bilgisayarın başındaydım.. Annem gel Kurtlar Vadisi başlıyor dedi :D Gittim gerçekten de andırıyor .
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Zannedersem en üstteki fotodakiler israil ajanları yani MOSSAD

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Evet öyle olmalı... Yavaş yavaş hepsini öğreneceğiz. İnşallah ben Çağla Kubat'ı öğrendim hemen mesela.... :D
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

henüz izlemedim ama senarsitine ve konusuna bakılırsa yeni bir kurtlar vadisi doguyo gibi

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

bu dizi süper bişey olacağa benziyo...zaten soner yalçın ve serdar akarın olduğu biyerde güzel olmaması mümkün değil...