The O.C

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

The O.C

Mesaj gönderen summer »

Resim

YILIN EN İDDİALI GENÇLİK DİZİSİ

“The O.C.”, diğer adıyla “Orange County”, California’da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor. Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği yaşamları olabiliyor “Orange County”de.

İlk sezonun sonunda, dağılan “The O.C.” tayfası tekrar New Port’ta buluştu. Ryan bir kez daha sokaklar yerine yine “Orange County”yi seçti. İkinci sezonda yeni karakterlerin katılımı, kaderleri öyle ya da böyle birleşmiş olan Ryan, Seth, Marissa ve Summer’ın hayatlarına ve ilişkilerine renk katıp beraberlerinde sürpriz gelişmeler getiriyor. Aynısı ebeveynleri içinde geçerli tabii.

Dünyanın çeşitli ülkelerindeki milyonlarca genç için yeni bir moda ve müzik trendi yaratan dizi, 2005 yılında üç “**YASAK** Choice” ödülüne layık görüldü...

THE O.C.
Yeni bölümler, 15 Eylül'den itibaren her cuma 20:00'de.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

2T6251 / The Aftermath / 15.09.2006 (3. SEZON)
Dizinin üçüncü sezon açılışında, Trey hastanededir ve hala komadan uyanmamıştır. Savcılık ise Trey’in ifadesini almak için sabırsızlıkla onun ayılmasını beklemekte ve artan baskılar sonucu başta Ryan, Marisa, Seth ve Summer olmak üzere vurulma olayı ile ilgisi olabilecek herkesi sıkıştırmaktadır. Bu arada lise son sınıfı okuyacak olan kahramanlarımız için okulun açılmasına sadece birkaç gün kalmıştır. Kristen’ın alkol tedavisi devam etmektedir. Julie ise Caleb’ın mirasından payına düşeni bir an önce almak için kolları sıvamıştır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

the oc banner

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnanılmaz güzel imza resimleri bunlar... summer inşallah forumumuzda kalıcı olursun, çünkü paylaşımların gerçekten mükemmel... ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

en sevdiğim adam avatarları

ResimResimResimResim
ResimResimResimResim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

:love: Resim

Resim
klasik Rachel el hareketi süper :d
En son summer tarafından 30 Eyl 2006 [ 23:01 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.