Prison Break

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Gifler
Resim
ResimResimResim

ResimResimResimResimResimResimResim
ResimResim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ResimResim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

prison break senaryosu için hırsızlık suçlaması
Missouri'li iki kardeş fox kanalına ve prison break dizisinin yapımcılarına, dizi fikrini onlardan çaldıkları iddiasıyla dava açmış. dava belgelerinde belirttiklerine göre, donald ve robert hughes kardeşler 2001'de yaşadıkları olayların kabaca hikayesini fox kanalına dizi fikri olarak yollamışlar ama kanalca bu hikaye reddedilmiş. sonrasında 2005'de yayınlanan ve ünlü olan dizi prison break'in onların hikayesine dayandığını iddia etmişler.
hughes kardeşlerin hikayesi 1964'de donald'ın, 16 yaşındaki küçük kardeşi robert'in ıslah evinden kaçmasına yardım etmesi ile başlıyor ve 4 yıllık kaçış dönemleri ile devam ediyor. çeşitli belgeler ile donald hughes, 30 adet çeşitli yer, kişi ve olayın dizideki isimler ile benzeştiğini kanıtlamaya çalışıyor. kardeşler eğer şu zamanda senaryolarını bir film ve ya dizi yapım şirketine satmaya çalışsalar hırsızlıkla suçlanacaklarını belirtmişler bu nedenle de maddi zararlarının karşılanmasını istiyorlar.

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

Prison Break,foxda (22 ocak) yayınlanan yeni bölümü "2.14 - John Doe" ile yeniden devam ediyor. Haberi olmayanlara duyrulur.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Prison Break

Mesaj gönderen summer »

Prison Break Star'da
Resim
Ve sonunda bu da oldu... Prison Break Star Tv'de yayınlanmaya başlıyor. Michael'ın buğulu sesi olmadan nasıl izlenir bilemiyorum ama, başka sesimiz yokmuş gibi onu kimin seslendireceğini tahmin edemiyor da değilim (: Efsane sona ermişken; bizim için, bir kez daha 9 Haziran Salı akşamı 22:30'da Star'da başlıyor...

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Prison Break

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

tek izleyip aşık olduğum dizidir.. tavsiye ediyorum arkadaşlar bakın izleyinn :P :sagolun: :D

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Prison Break

bu arada starda yayınlanması iyi mi oldu bilemem ama orjinal dili her zaman tercih ederim.. şimdi Michael'ıma hiç bi sesi yakıştıramam ben orda ya :huh: :hmm:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Prison Break

Mesaj gönderen summer »

Türkçe dublaj orjinal dilin yerini tutmaz ama yine de idare eder. 9 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Prison Break

bende bi bakarım artık o gün nasıl olmuş diye ..