24

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

24

Mesaj gönderen summer »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bu sonbahar her şey değişecek. Tehdit hiç bu kadar ciddi olmamıştı. Komplo, hiç bu kadar büyük olmamıştı. Jack Bauer, bu sefer intikam için dönüyor...

Sert ama yakışıklı bir ajan dünyayı kaç kez kurtarabilir? Şimdilik beş kere... Neyse ki, arkası da geliyor. Joel Surnow ve Robert Cochran’ın yarattığı televizyonun en yenilikçi ve heyecan verici yapımlarından 24, beşinci sezonda da eşsiz ve öncü tarzını sürdürecek. Her bölüm gerçek zamanda bir saati işleyecek ve bütün sezon bir gün içinde yer alacak. Bir kez daha izleyici, birçok karakteri asla unutamayacakları bir günde takip edebilecek.

Dördüncü sezonun finalinde, Emmy ödüllü Kiefer Sutherland'in canlandırdığı Jack’i müşkül bir durumda bırakmıştık. Çinliler onu büyükelçilikteki ölüm olayından sorumlu tutuyordu, Çin hükümeti mahkemeye çıkartılması için Jack’in kendilerine verilmesini talep etmişti. Başkan Palmer onu, karşı karşıya olduğu tehlike konusunda uyardı. Tony, Michelle ve Chloe de, Gizli Servis’in ona kurduğu tuzaktan kaçmasına yardım ettiler. Jack’in yaşayabilmesi için, herkesin onun ölmüş olduğuna inanması gerekiyordu. Hayatı tamamen değişecekti.

Beşinci sezonun başında, dördüncü sezondan bir buçuk yıl sonra Jack Güneydoğu California’daki bir ailenin yanında, takma isimle yaşıyor. Bir petrol kuyusunda çalışıyor. Ama televizyonda bir haber görüyor, sonra bir telefon geliyor ve Jack’in hayatı yeniden rayına oturuyor, ya da yolundan çıkıyor. O bir kez daha sabık CTU ajanı, dünyayı (en azından, ABD’yi) defalarca kurtarmış olan adam. Komplocuları, içten vuran casusları, hain yabancıları ile dört dörtlük bir 24 günü daha bizi bekliyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

24 KARAKTERLERİ

Son 4 günde kim kimdi?
Bauer AilesiJack Bauer, Teri Bauer, Kim Bauer

CTU çalışanlarıNina Myers, Tony Almeida, Jamey Farrell, Milo Pressman, George Mason, Ryan Chappelle, Michelle Dessler, Chloe O'Brian, Chase Edmunds, Adam Kaufman, Gael Ortega, Erin Driscoll, Curtis Manning, Edgar Stiles, Sarah Gavin, Bill Buchanan, Lynn McGill, Karen Hayes, Miles Papazian

Başkanlar, ekipleri, aileleriBaşkan David Palmer, Nicole Palmer, Keith Palmer, Sherry Palmer, Aaron Pierce, Mike Novick, Lynne Kresge, Roger Stanton, Başkan Yardımcısı Jim Prescott Wayne Palmer, Başkan John Keeler, Başkan Charles Logan, Walt Cummings / Martha Logan, Evelyn Martin, Başkan Yardımcısı Hal Gardner

Savunma bakanlığıJames Heller, Audrey Raines, Mark DeSalvo

Kötü adamlarMandy, Ira Gaines, Andre Drazen, Victor Drazen, Syed Ali, Peter Kingsley, Max Ramon Salazar, Michael Amador, Stephen Saunders, Navi Araz, Habib Marwan, Vladimir Bierko, Christopher Henderson, Graham

DiğerleriKate Warner, James Nathanson

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

DİZİ ÖZETLERİ

5AFF 01 / 07.00-08.00 / 14.09.2006 (5. SEZON)
4. gün yaşanan olaylardan bu yana toplam 18 ay geçmiştir. David Palmer, Tony Almeida, Michelle Dessler ve Chloe O’Brian dışında tüm dünya Jack Bauer’ı öldü bilmektedir. Jack ise Los Angeles yakınlarında, Frank Flynn adı altında Diana Huxley ve oğlu Derek ile yaşamakta ve bir petrol rafinerisinde çalışmaktadır. Öte yandan Los Angeles’ta David Palmer kardeşi Wayne’i ziyarete gittiği sırada bir süikastçinin kurşunlarına kurban gider. Anti-Terör Birimleri olay hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırken, arabaya yerleştirilmiş bir bomba Michelle’in ölmesine, Tony’nin de yaralanmasına neden olur. Chloe ise tanımadığı biri tarafından takip edilmektedir, ancak onu atlatıp yardım için Jack’i aramayı başarır. Başkan Charles Logan ve eşi Martha da Los Angeles’tadır ve Rusya başbakanı ile çok önemli bir anlaşma imzalamak üzeredir. Ancak Martha, Palmer’ın cinayete kurban gitmesinden dolayı çok sarsılmıştır. Logan ise tüm tehlike uyarılara rağmen zirveyi iptal etmeyi reddeder. Öte yandan Chloe ile buluşmaya gittiğinde yanında Derek’i de götürmek zorunda kalan Jack, bir grup adamın saldırısına uğrar. Adamlardan birini konuşturmayı başarır, Palmer ve Michelle’in kurban gittiği cinayetlerden suçlu gösterilecek biçimde kendisine tuzak kurulmakta olduğunu öğrenir.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

24'e yine yeni oyuncu
oyuncu kadrosunu giderek genişleten 24 yeni sezonda yer alacak yeni bir isim daha açıkladı: Marisol Nichols
Kendisi Chloe'nin patronu olarak karşımıza çıkacak. patron denince hafif bir gıcıklık hissi uyansa da önyargılı olmamak lazım. kendisi csi, cold case, er, friends hatta nip/tuck'ta konuk oyuncu olarak ekranlarımızı şenlendirmiş bir isim. ocak'ı bekliyoruz.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

dikkat, spoiler içerir!

"4 ay nasıl bekleyeceğiz" diye kara kara düşündüğümüz 24'ün 6. sezonundan çok özel haberler edindik. Buyrun:

Kal Penn* En son Superman Returns'de karşımıza çıkan Kal Penn, 24'ün 6. sezonunda bizlerle olacak. Penn'in bir İslami terör örgütü üyesi olabileceği dedikodular arasında.
Wayne Palmer'ın yeni Amerikan başkanı olması çok muhtemel.
Sezon 1'den tanıdığımız bilgisayar dehası Milo ve 5.sezonun en sonunda tanıştığımız Chloe'in eski kocası Morris de 6. sezonda bizlerle.
Emmy adayı şeytani başkanımız Charles Logan ve eşi Martha'yı da yeni sezonda görmemiz çok muhtemelmiş.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

phillip ba-ba-bauer geliyor!

Baba Bauer

24 ile ilgili yayınladığımız yeni oyuncu haberleri arasında ilginizi en çok bunun çekeceğini eminim: Jack'in babası ile tanışma vakti geldi!
Bugüne kadar Jack'in özel hayatı ve ailesi ile ilgili, kızı, karısı ve sevgilileri dışında pek bir bilgi sahibi olamamıştık. Kısmet 6. gün içinmiş. Bu sezon, Jack'in babası ile tanışacağız. Bu önemli rolü bir çok ünlü filmden ve Six Feet Under'dan tanıdığımız James Cromwell üstleniyor.

kAYNak: 22 dakika

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

24'ün 6. sezonu ile ilgili konuk oyuncu haberleri arttıkça artıyor. keşke üç beş seferde toplu bildirim yapsalar da takip kolaylaşsa..
bu sefer üç oyuncu birden haber edilmiş ki, birisi matrix : reloaded ve revolutions'dan komutan lock olarak tanıdığımız henry lennix.onun ne rol oynacağınız bilmiyoruz.

diğer 2 kişi ise terrörist rolünde göreceğimiz ve şimdiden öleceklerini hissettiğimiz Adoni Maropis ve Steven Schub.

24 : 6. sezon konuklar artıyor
24 dizisinin 6. sezonunda will & grace'den tanıdığımız bir genç isim var.
jack mcfarland'ın bağışladığı sperminden olma oğlu elliot'u oynayan Michael Angarano konuk oyuncu olarak 24'e katılacakmış.
böylece diziye katılanlacakların sayıları gitgide artmış oldu.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Bazı FotoLar...

Resim Resim

Resim Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnanılmaz bir çalışma emeğin için teşekkürler....

+250 rep
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

24 : sezon 6 trailer için geri sayım!

fox kanalı kitleleri televizyona bağlayan dizi 24'ün trailer'ı için bir LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapmış. 24 ekim'de sezon 6'dan ilk görüntülerin olduğu trailer'ı izleyebileceğiz bu siteden. şimdilik sayaç 20 günden itibaren geri sayıma devam etmekte.
bu arada 6. sezon ilk bölüm 14 ocak pazar günü ve hemen ardından 15 ocak pazartesi ikinci bölümü izleyeceğiz

alıntı:22dakika