Ghost Whisperer

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ghost Whisperer

Mesaj gönderen summer »

Resim

Resim

Bu pazar saat 20.00'de ilk bölümü yayınlanacak olan "Ghost Whisperer" dizisine ufaktan ufaktan başlayalım :)
Dizide, Jeniffer Lowe Hewitt (Melinda Gordon) hem başrol oyuncu hem de dizinin yapımcısı. Melinda'nın kocası ise David Conrad (Jim Claney), kendisi Boston Public'te bir süre oynamıştı. Bir de Melinda'nın en iyi arkadaşı var o da 24'ün 4. sezonunda Marianne Taylor'ı canlandıran Aisha Tyler (Andrea Moreno)

İki dünya arasında olmak kolay iş değil. Ghost Whisperer'ın kahramanı Melinda Gordon ise bu durumu bensimsemek zorunda. Çocukluğundan bu yana bu dünyayı terk etmekte zorlanan, yardıma, ihtiyacı olan ruhlardan mesaj alabildiğinin farkında. Bu ruhlar Melinda'yı, mesajlarını yaşayanlara iletebilmek için bir kanal olarak kullanıyorlar. Mesajlardaki bilgiler bazen çok yoğun bazen dağınık ve anlaşılması zor. Melinda yine de şikayetçi değil. Hem ölenlere hem de hayatta kalanlara yardımcı olmayı başardığında bu olağanüstü yeteneğin gerçek bir bağış olduğunu anlıyor. Onun görevi her iki dünyanın sakinleri arasında bağlantı sağlamak ve sona ermemiş işleri yüzünden öteki tarafa geçemeyen ruhlara elinden geldiğince yardım olmak. Bunun için de bazen bulmacanın parçalarını kendi kendisinin bir araya getirmesi gerekiyor...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »