Scrubs

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Scrubs

Mesaj gönderen summer »

Resim
Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülü’ne sahip, iki kez de Emmy’ye aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi.

J.D. olarak tanınan John Dorian, dizimizin ana karakteri. J.D:’nin doktorluk macerasını izlerken ‘gerçeküstü’ bir hastane olan Sacred Heart Hospital’ın koridorlarında mizahı da trajediyi de birlikte izleyeceğiz. Son üç sezondur ateşli hemşire Carla’nın yardımıyla stajlarını yapan J.D. , kolejden beri en yakın arkadaşı Turk ve asosyal Elliot, 4. Sezon’da sonunda gerçek anlamda doktorluk yapma hakkını kazanıyorlar. Artık kendi stajyerleri var ve sorumlulukları da artıyor.

Üstelik bu sezon Dr. Kelso ve Dr. Cox dışında bir de yeni doktor var. Yani Dr. Clock’la (Heather Graham) da uğraşmaları gerekecek. J.D.’nin baş düşmanı, hastanenin temizlikçisini de unutmamak lazım. Karakterlerin arasındaki romantik dengelerin değişkenliği, hastanede otorite savaşları ve doktorların kendi güvensizlikleriyle savaşı yine başınızı döndürecek.

EĞLENCELİ BİR TIP EĞİTİMİ
Scrubs’ın en büyük özelliklerinden biri gerçeküstü anlatım tekniği. John Dorion tarafından anlatılan hikayeleri izlerken, zaman zaman genç doktorun hayallerine dahil oluyoruz. En ilginci de birer stajyer olarak izlemeye başladığımız karakterlerin iyi birer doktor olmaya doğru aldıkları yola birebir şahit oluşumuz. Bu deneyimi onlarla birlikte yaşamaya hazır mısınız?
kaynak:cnbce.com