Doktorlar (show tv)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

21.Bölüm Özeti

Ela’nın yeni misafiri var...
Zenan’ı bu kadar kızdıran ne? Levent’in zor gecesi...

Mahalleliyi kızdıran olay ne? Galeyana gelen halkı polis bile durduramıyor. Levent, bir doktor olarak elinden geleni yaparken istenmeyen olaylar oluyor. Olaylarda yaralanan gencin babası adalet istiyor.

Bir ambulans şoförünün talihsiz anları. Hasan, Burak’ın da yardımıyla yepyeni bir hayatın başında. Biraz eğlenmenin kime ne zararı olur demeyin, eğlenceyle başlayan gece ertesi gün Burak, Hasan ve Kader’in başına bela oluyor. Gestapo hala Zenan’la uğraşıyor. Suat hayranı olduğu keman sanatçısıyla bir kez daha karşılaşıyor. Suat’ın hayatını değiştiren sanatçının bu kez kalbi Suat’ın ellerinde. Ela, Hasan’la barışmak istiyor ama çabaları sonuçsuz. Hasan onu ne zaman affedeceğini söylüyor. Serdar, Levent’le Bilge hakkında konuşmak istiyor. Levent’in ise Bilge ile ilgili hiçbir şey konuşmaya niyeti yok. Bilge’nin hastalığı bu kararırını değiştirebilir mi? Ela bu kez gerçekten kıskanıyor. Bir anne ve hayatta sahip olduğu tek varlığı oğlu. Anneyi oğlunun ölümünden daha çok yıkan ne olabilir? Bir gelin ve her şeyi bir anda unutan bir damat. Evet demeyi hatırlayacak mı? Burak’ın itirafı, Suat’ı ziyarete gelen esrarengiz kadın, Levent ve Ela’nın romantik gecelerini kabusa çevirecek telefon...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

22. bölüm özeti

Bilge'nin hastalığına inanmayan Ela, ne gibi bir sürprizle karşılaşıyor?Bilge'nin hastalığına Levent nasıl bir tepki vericek?Ela ile Levent arasında Bilge'nin hastalığı sorun yaratacak mı?

Zenan,Suat'ın eski sevgilisi olan Sedef'le bu kadar ilgilenmesi üzerine ne yapacak?

Burak'ın aldattığını öğrenen Kader,Burak'ı affedebilecek mi?

Trafik kazasıyla gelen küçük Emir'in sakladığı sırrını Ela çözmeye çalışacak.

Burak'a gelen sürpriz telefon üzerine Hasan ve Burak yola çıkıyorlar...Yolun sonunda onları ne bekliyor?

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Doktorlar 23. bölüm özeti

Zenan’la Suat arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak?Suat Zenan’ın güvenini kazanmak için çaba gösterecek mi?

Burak, babasının ölümüyle yaşadığı mutsuzluğu işine yansıtınca Suat’ın sert tepkisiyle karşılaşacak.Kader Burak’ın onu aldatmasını sindirebilecek mi?

Ela ve Levent arasındaki aşk romantik tekne gezintisinden sonra daha da büyüyor.

Gestapo ve Bilge arasındaki gerginlik hastaneye gelen hamile hastayla birlikte artıyor.

Tıp tarihinde mucize olarak kabul edilen bir olay doktorlar dizisinde gerçekleşiyor

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Doktorlar (show tv)

Mesaj gönderen summer »

Yasemin Geri mi Geliyor

YASEMİN Ergene, iki yıl başrolünü oynadığı “Doktorlar” dizisinden, hastane ortamında yoğun bir tempoda çalışmaktan yorulduğu gerekçesiyle sezon başında ayrılmıştı.

Son olarak TRT 1’de “Babam Adam Olacak” dizisinde rol alan Ergene, sürpriz yaparak “Doktorlar”a yeniden katıldı. Diziden ayrılırken senaryo gereği Fransa’ya gönderilen Ela, bu kez evlenip tekrar Türkiye’ye geliyor.

Bayram Kaygusuz/Milliyet Cafe Eki 19.12.2008

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

79.Bölüm Özeti...

Levent nikah masasında Ela’nın geri döneceği haberiyle sarsılır.

Suat onun Eylül ile evlenmesine karşıdır.

Herkes merakla Levent’in nikah memuruna ne cevap vereceğini beklemektedir, Levent zor bir durumdadır.

Özellikle Zenan en yakın arkadaşı olan Ela geleceği için heyecanlıdır.

Ela’nın dönüşü herkesi sevindirirken Levent nasıl tepki verecektir?

Zenan taburcu olarak bebekle birlikte eve döner.

Ona bebek bakımı konusunda yardım etmek için Mine ve Azze Nene de evdedir.

Hiç anlaşamayan Mine ve Azze nene arasında gizli bir rekabet başlar.

Ahmet’i tamamen kaybetmekten korkan Başak hafızasının geri gelmesini istemiyor gibi bir tavır takınır.

Başak’ın geçmişinden gelen biri hayatlarının akışını değiştirecektir.

Uçakta kalbiyle ilgili sorun yaşayan yabancı bir hasta getirilir.

Bir an önce ameliyat olması gerekmesine rağmen yabancı hasta bu operasyonu ülkesinde geçirmeyi ister.

Doktorlar onu ameliyata ikna etmeye çalışırlar.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

80.Bölüm Özeti...
Aylar sonra ilk kez gerçekleşen karşılaşma hem Levent’i hem de Ela’yı derinden sarsar.

Levent’le ilgili bir gerçeği, Arslan’ın kırdığı pot sayesinde öğrenen Ela şoke olur.

İki eski sevgilinin, ilk kez karşı karşıya gelip konuştukları an, Levent’i kötü bir sürpriz beklemektedir.

Kalbini, en zor zamanlarında hep yanında olan Levent’e kaptırmaya başlayan Eylül, Ela’nın dönüşü karşısında ne yapacak?

Angaryaların dozunu iyice arttıran Arslan, Duygu’yu kendisiyle birlikte yemeğe çıkmaya ikna edebilecek mi?

Acil servis önünde meydana gelen kanlı olay sonrasında hastanede gerilimli anlar yaşanır.

Yaralı bir hasta ilgilenen Ahmet’i bekleyen büyük tehlike ne?..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

81.Bölüm Özeti...

Doktorlarda heyecan dorukta…

Ela hastanede işe başlar, ilk günden onu bir sürpriz beklemektedir.

Fikret Ela’yı tıp fakültede verilecek bir konferansta Levent’i asiste etmekle görevlendirir.

Arslan ve Duygu’nun da katıldığı konferans, işten çıkarılan bir güvenlik görevlisi yüzünden kabusa dönecektir.

Elindeki silah ile konferans salonunu basan adam, ortalığı kan gölüne çevirir.

Salonda panik yaşanırken Arslan kaçmayı başarır ama Duygu saldırganın kurşunlarına hedef olur.

Zenan, Antalya’dan dönmekte olan Suat’a bir türlü ulaşamaz…

Zaman geçtikçe Suat’ın kaza yaptığına inanmaya başlayan Zenan, Mine dahil tanıdığı herkesi ayağa kaldırır.

Sayılara takıntısı olan hasta Ahmet ve Güney’e komik anlar yaşatır, ancak konferanstan gelen haberler herkesi endişeye boğar. Hastanede gergin bir bekleyiş başlar.

Levent ile saldırgan arasında yaşanan mücadele sırasında patlayan silahın hedefi kim olacaktır?

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

82.Bölüm Özeti...

Ela ile geçmişleri hakkında konuşmak isteyen Levent, ondan hiç beklemediği bir tepki alır.

Zenan, Haldun Bey’i ikna edip, raporu bitmeden işe dönmeyi başarır.
Limuzinlerle baloya giderken kaza yapan üç evli çift acile gelirler.

Peri masallarını andıran hayatları büyük bir sırrın ortaya çıkması ile alt üst olan kadınlar, Zenan ve Ela’nın evliliği ve aşkı sorgulamalarına neden olur.

Hasta yatağında, Arslan’ın gazabından kurtulduğunu düşünen Duygu’yu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Levent’e aşkı her geçen gün biraz daha büyüyen Eylül, onun Ela’yı hala unutamadığını bilse de kalbine söz geçiremez.

Levent, sürekli kendinden kaçan Ela’yı sonunda konuşmaya ikna eder. Ama duyacakları onu hayal kırıklığına uğratacaktır.

Onları baş başa konuşurken gören Giyom ne tepki verecek?

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

summer,
Tesekkurler..Ama ben bu doktorlar dızısını hıc sevmıyorum hastaneyle pek bı alakaları yok yalan ruzgarı gıbı aynı tam bır pembe dızı..
Gercı bu benım gorusum emegıne saglık yınede... =D>

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Doktorlar (show tv)

Mesaj gönderen summer »

84.Bölüm Özeti...

Ela, Zenan’ın “Giyom’a aşık mısın?” sorusuna cevap verir. Verdiği cevap Zenan’a inandırıcı gelmez.

Zenan’ın ısrarlı soruları ile iyice köşeye sıkışan Ela, gerçek duyguları ile yüzleşmeye hazır olmadığı için sinirlenir.

Can ciğer iki arkadaşın konuşması tartışmaya dönüşür ve araları açılır.

Hasta hikayelerinde yürekleri burkacak bir trajediye tanık olacağız.

Oğlu için canını vermeye hazır olan bir baba, bütün hayatını değiştirecek sırrı yıllar sonra öğrenir.

Suat ve Zenan sonunda bir bakıcı bulmuşlardır.

Ama ikisi de Revan’a bakması için eve aldıkları bu kadının hayatlarını alt üst edebileceğinden habersizdirler.