"Temiz Ekran" Kampanyası

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

"Temiz Ekran" Kampanyası

Mesaj gönderen summer »

‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI
tüm ilgili taraflar dikkatine…

‘BİZİ 70 MİLYON İZLİYOR’
EVET!
70 MİLYON SİZİ İZLİYOR VE SORUMLULUĞA DAVET EDİYOR…

Bizler;
En çok televizyon izleme istatistiklerinde üst sıralarda yer alan bu ülkenin izleyicileri temiz ekran istiyoruz.
Televizyonumuzu açtığımız andan itibaren gördüğümüz her şeyde sorumluluğu olan tüm tarafları; televizyon yöneticilerini, yapımcı ve reklam verenleri, sorumluluklarının farkına varmaya ve ortak çözümler üretmeye davet ediyoruz.

‘İZLEYİCİ BUNU İSTİYOR’

HAYIR!
İZLEYİCİ SİZİN YAYINLADIĞINIZI İZLEMEK ZORUNDA KALIYOR…
Kimse seyretmediğinde bile televizyonların açık olduğu bu ülkede televizyon eğlenceden daha fazla anlam taşıyor.
İzleyici profiline dayanarak dayattığınız tüm programlar bu ülke insanının yapısına uygun değildir. Yapısını değiştiren yayınlardır.
İzleyicinin dimağı, üzerinde düşünülmemiş, sadece maddi kaygılar taşıyan, sağlıksız yayın stratejilerinin çöplüğü değildir.
Televizyonda başarı kriteri öngörülen kar hedefini yakalamak olabilir.
Ama pek çok yayının zamanla ve sinsi bir şekilde toplum üzerinde yaşattığı yozlaşmanın bedeli ve vebali çok daha büyüktür.
Evlerimizde başköşeye oturttuğumuz televizyondan kaliteli yayın bekliyoruz. İzleyici Ne İstiyor başlığında listelenen maddeler bu beklentinin yansımalarından bazılarıdır.
Siz de bu yazılanlara katılıyorsanız TEMİZ EKRAN KAMPANYASI na destek veriniz. Kampanya faaliyetleri ve nasıl katılabileceğinizi her gün güncellenen bu sayfalarda bulabilir her türlü sorunuz için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

İzleyici olarak hak ettiğimiz kalite ilgi ve saygıya ulaşmamız temennisiyle…

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Kampanya Faaliyetleri

Ø E_POSTA DESTEK MESAJI

ad-soyad, yaş, meslek gibi bilgilerinizi ekleyerek [email protected] adresine desteğinizi iletebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirebileceğiniz gibi sadece ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASINI DESTEKLİYORUM. yazmanız da yeterlidir.

Ø E_POSTA ZİNCİRİ

Siz de kolaylıkla e-posta zincirimize katılabilirsiniz. Yapmanız gereken beş dakikanızı ayırarak aşağıdaki ön yazının eşliğinde Temiz Ekran Kampanyasını tanıdıklarınızla paylaşmanız.

KONU: ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI

Merhaba,

Kimse seyretmediğinde bile televizyonların açık olduğu bu ülkede televizyon eğlenceden daha fazla anlam taşıyor. Pek çok yayının zamanla ve sinsi bir şekilde toplum üzerinde yaşattığı yozlaşmanın bedeli ve vebali çok büyüktür. Siz de buna ve aşağıda yazılı olanlara inanıyorsanız ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI’na destek verin.

Desteğinizi;

• Bu maile yanıt vererek; (ad-soyad, yaş, meslek gibi bilgileri ekleyerek [email protected] adresine ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASINI DESTEKLİYORUM. İfadesi ile ileti yaparak) ve
• Bu maili adres defterinizdeki isimlere göndererek verebilirsiniz.

Ø İMZA KAMPANYALARI

Üç büyük ilde imza kampanyaları hazırlığı başlamıştır. Resmi makamlardan alınan izinlerle gerçekleştirilecek olan imza kampanyalarına

· Gördüğünüz yerde imza vererek

· Şartlarınız uygunsa imza standında gönüllü görev yaparak en önemlisi

· Şartlarınız uygunsa bulunduğunuz bölge de izin alarak bir imza standı da siz açarak destek verebilirsiniz.