Las Vegas

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Las Vegas

Mesaj gönderen summer »

Resim
ŞANS TEKERLEĞİ ÜÇÜNCÜ SEZONDA DA

HAK EDENLERDEN YANA...

Las Vegas’ın neonlarla ışıklandırılmış kumarhanelerine girmeye hazır mısınız? Etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan kirli ilişkilere, ihanetlere, skandallara ve teknolojiye dayalı yolsuzluklara şahit olabilirsiniz.

Milyonlarca dolarlık bir ekonominin dönüşüm halinde olduğu Las Vegas’ta bu ticaretin etkisiyle oluşmuş bir yaşam tarzı var. “The Fast and the Furious” adlı hit filmin yazarı Gary Scott Thompson imzalı “Las Vegas”; seks, şiddet ve dolandırıcılık arasında şekillenen bu dünyayı mercek altına alıyor.

İkinci sezon sonunda Montecito’yu yıkılırken görüp içimiz parçalanmıştı. Şimdi yepyeni bir Montecito tablosuyla ferahlıyoruz. Koca Ed Deline, yine duruma hâkim, mekânı yönetiyor. Ancak bu sefer patronu Monica Mancuso. Ekibine gelince, doğrusu onları toparlamak hiç de kolay olmayacak. Sabık deniz piyadesi Las Vegaslı Danny Mc Coy (Josh Duhamel); onun hem eski arkadaşı, hem de sevgilisi Mary Connell (Nikki Cox); elektronik üstadı, çok bilmiş ve şirin Mike Cannon (James Lesure); balina yakalama ustası Sam Marquez (Vanessa Marcil) ve Ed’in laf dinlemez kızı Delinda (Molly Sims) bu sezon da onun yanında. Sadece, kendine yeni bir hayat kurmak için İngiltere’ye giden “Buzlar Kraliçesi” Nessa Holt (İngiliz Marsha Thomason) yok.

Hak etmeden kazananlar karşılarında yine Ed Deline ve ekibini bulacak. Görevleri, kumarhanede hile yapanları ve şansları gereğinden fazla iyi gidenleri tespit etmek, bunun yanı sıra paralı ve bonkör müşterilerin rakip kumarhaneler tarafından “çalınmasına” da engel olmaya çalışıyorlar.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

dizinin 3. sezon finali geçen cuma yayınlandı çok güzeldii çok güzel dizi izlemenizi tavsiye ederim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Top model Molly Sims, fashion tv için Türkiye'ye geldi
Ünlü top model ve oyuncu Molly Sims, Fashion TV ödül törenine katılmak üzere Türkiye'ye geldi.

Sevgilisi Justin Chatwin ile birlikte New York'dan İstanbul'a gelen Sims, Türkiye'de olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Türkiye'ye ilk defa geldiğini anlatan Sims, "Çok heyecanlıyım. Fashion TV ödül töreni için geldim ancak İstanbul'un tarihi yerlerini de gezeceğim" dedi.

Yarın akşam düzenlenecek Fashion TV ödül törenine katılacak olan Sims'in, Fashion TV için moda çekimi yapacağı da öğrenildi. Kariyerine top model olarak başlayan Molly Sims, oyunculukta da oldukça başarılı işlere imza attı.

Türkiye'de de gösterilen "Las Vegas" adlı televizyon dizisi, Sims'in kariyerinde önemli bir rol oynadı. Sims, önümüzdeki aylarda vizyona girecek "Starsky and Hutch" isimli ilk sinema filmi ile de başarı hedefliyor.