Heroes

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Heroes

Mesaj gönderen summer »

ÖZEL GÜÇLERİNİ KEŞFEDENE DEK SIRADAN OLDUKLARINI DÜŞÜNÜYORLARDI.
Resim

Bu sezon Amerikan televizyonlarında en çok heyecan yaratan dizi Heroes, yakında CNBC-e'de. Dizinin adının “kahramanlar” olmasına bakıp, alıştığınız süper kahraman karakterlerini bu dizide görmeyi henüz beklemeyin. Çünkü Heroes olağanüstü birtakım güçler geliştirdiklerini keşfeden sıradan insanları konu eden bir dizi. Dolayısıyla süper kahramanlığa dair farklı bir yaklaşıma, ilginç karakterlere ve çok sürükleyici bir öyküye sahip.
Kahramanlarımız yeni gelişen özel güçlerinin hayatlarına etkisiyle baş etmeye, bu güçlerin kaynağını ve sebebini öğrenmeye çalışırken, onları teker teker bir araya getirecek büyük resim de aydınlanacak. Bedeni kendini hızla onaranından, geleceği tuale aktarana, zaman ve uzam içinde hareket edebilene kadar farklı özel yetenekler geliştiren insanların kaderi dünyanın kaderini belirleyecek.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

KİM KİMDİR?

MOHINDER SURESH
Hintli Mohinder, kendisi gibi genetik profesörü babasının ölümünü araştırmak amacıyla New York'a geliyor.

HIRO NAKAMURA
Japonya'nın Tokyo şehrinde bir ofiste çalışan Hiro, "uzayı ve zamanı bükme" gücüne sahip olduğu konusunda tutturuyor.

CLAIRE BENNET
Texas'ta yaşayan bu liseli sarışın amigo kızın bedeni, gördüğü hasarı müthiş bir hızla onarma yeteneğine sahip.

NIKI SANDERS
10 yaşındaki oğlu Micah ile Las Vegas'ta yaşıyor. Kocası hapse girmiş. Geçimini sağlayabilmek için webcam önünde "striptiz" yapıp internette görüntülerini yayınlıyor.

MICAH SANDERS
Micah çok zeki, Niki'ye göre bir "dâhi çocuk".

PETER PETRELLI
Peter, hastabakıcı olarak çalışıyor. İnsanlara yardım etmeye inanan bu duyarlı genç adam, son zamanlarda iç dünyasında önemli bir değişim geçiriyor...

NATHAN PETRELLI
Politikaya atılmakta olan Nathan kardeşinden çok farklı: Peter duyarlı ve hayalperest iken, o rasyonalist ve pragmatik.

ISAAC MENDES
Isaac, isim yapmaya çalışan genç ve yetenekli bir ressam. Isaac'in "normal" resim yeteneğinin ötesinde, kimsenin bilmediği bir başka yeteneği daha var...

SIMONE DEVEAUX
Simone'un bir sanat galerisi var. Zaten sevgilisi Isaac'in tablolarını da orada satışa çıkarıyor.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

summercim yeni filmler öğreniyorum

artık sayende bende izlemeye başlıyacağım :D

Teşekkürler =D>

Kullanıcı avatarı
leonidas
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen leonidas »

pek izleyen yok sanırım,ben bişeyler paylaşıyım en iyisi.
özellikle efekleriyle sıradan bir yapım olmadığını kanıtlamıştı benim gözümde.bazı karakterlerin yeteneklerini gereksiz bulmuştum gerçi hala öyle düşünüyorum.
bana göre peter'ın yeteneği içlerinde en iyisi.bukalemun değil sünger gibi diye tarif ediliyordu dizide de.
yetenekleri alıp kopyalayabiliyor yani.sylar dan farkı bunu insanların beynini açmadan yapması.
özellikle claire otopsi masasındayken harika bi iş çıkarmışlardı.
isaac resim çizerken gözlerinin aldığı bembeyaz hal de bi hayli sağlam.
fantastik filmlere ve kahramanlara düşkünlüğü olanlar bi göz atsın diyebilirm ;)