The New Adventures Of Old Christine

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

The New Adventures Of Old Christine

Mesaj gönderen summer »

Julie Louis-Dreyfus ¨Seinfeld laneti¨ni kırmışa benziyor. ¨The New Adventures Of Old Christine¨ ona bir Altın Küre ve bir Emmy adaylığı getirdi.

The New Adventures Of Old Christine, kocasından ayrılmış oğlunu tek başına büyüten Amerikalı bir annenin portresi. Christine kocasından iki yıl kadar önce ayrılmış, 20'li yaşlarındaki miskin kardeşi Matthew ile ve Ritchie adında büyümüşde küçülmüş oğlu ile birlikte yaşıyor. Eksi kocası Richard ile arası çok iyiydi ama eşinin hayatına yeni ve genç sevgili Christine ile tanışana kadar.

Her Pazartesi 20:30'da...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Kalbi Kırık Bir Kadın

Ayrılmış olsalar da,eski kocası Richard'ın yeni bir sevgili bulması,üstelik yeni sevgilinin gayet hoş bir kadın olması Christine'i yaralıyor.

Christine ile mazimiz çok eski değil.Geçen ay tanıştık kendisiyle,ama kanımız hemen ısınıverdi.Ne de olsa Julie Louis-Dreyfus da eski dostlardan,kendisinden ayrılmak zor gelmişti.Seinfeld'in ardından uzun bir süre geçmeden The New Adventures Of Old Christine imdadımıza hızır gibi yetişti.
Geçen ay yayınlanan ilk bölümü kaçıranlar için "çıkan kısmın özeti" kabilinden bir hatırlatma yapalım önce.Christine,35'ini devirmiş,hayatını yarılamış,çocuklu ve dul bir kadındır.Christine rolünde yılların eskitemediği "Elaine Benes" var yani Julie Louis-Dreyfus.Christine,Ali (Amy Farrington) adlı arkadaşı ile sadece kadınların devam ettiği bir jimnastik salonu işletiyor.Bir oğlu var Christine'in,Ritchie (Trevor Gagnon) ve tabii birde eski kocası Richard (Clark Gregg)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Her şey yolunda gibi giderken,Christine'in hayatı hiç beklenmedik bir şekilde sarsılıyor.Çünkü ayrılmış olmalarına rağmen aralarında çok iyi bir ilişki olan eski kocası Richard kendisine yeni bir aşk bulduğunu söylüyor.Ve hayatın tuhaf bir cilvesi,bu yeni sevgilinin adı da Christine.İşte dizinin ismi (Eski Christine'in Yeni Maceraları)tam da buradan kaynaklanıyor.
Ancak asla alışageldik şablon canlanmasın kafanızda.Boşanmış,35'i geçmiş,işi gücü yerinde bir erkek,kendisine genç bir sevgili bulmuşsa bunun sarışın,yarım akıllı bir seks bombası olması beklenir değil mi?Ama durum hiç de öyle değil.Evet Christine; sarışın,genç ve güzel ama aynı zamanda akıllı ve sempatik de...
İlk bölümde Christine'i sekiz yaşındaki oğlu Rithcie'yi kalbürüstü ailelerin çocuklarının kabul edildiği bir okula yazdırırken görmüştük.Christine burada iki anne ile tanışmıştı:Marly ve Lindsay.İki dirhem bir çekirdek ve en üst düzeyde sosyetik olan bu hanımlar,Christine'i iyice şaşkına çevirdiler.Çünkü bu yaşta dul,çocuklu ve aynı zamanda işe gidip gelen bir kadını hayatlarında ilk kez görmüşlerdi.
İşte aynı gün Christine,hayatının bir şokunu daha yaşadı;"Yeni Christine" ile tanıştı.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Christine'in En Sevdiği Grup

The New Adventures Of Old Christine'in, ikinci bölümünün adı Supertramp.Bu isim ayrıca Christine'in en sevdiği grubun adı.Supertramp , 1970 yılında kuruldu.İngiliz rock müziğinde kendilerine has tarzlarıyla farklı bir yer edindiler.1974'ten sonra en başarılı dönemlerini yaşadılar.1979 yılında en bilinen albümleri Breakfast in America ile zirveye çıktılar.Bu albümdeki Breakfast in America,The Logical Song,Take The Long Way Home halen radyoların en çok çaldığı şarkılar arasında bulunuyor.1982 yılında grubun önemli isimlerinden Roger Hogdson solo kariyere karar verince grup eski şaşasını sürdüremedi.Ancak yine de bugünlere kadar geldiler,en son 2002 yılında Slow Motion albümünü çıkardılar. Roger Hogdson ise solo kariyerindeki en büyük çıkışı artık bir 80'le klasiği olan London ile yapmıştır.