Kurtlar Vadisi (Show TV)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kurtlar Vadisi (Show TV)

Mesaj gönderen summer »

Kurtlar Vadisi (Show TV)

Kurtlar Vadisi geri dönüyor

29 Mart 2007 Perşembe 13:03
RTÜK’ün aba altından sopa göstermesi sonrasında Kurtlar Vadisi’nin hayatımızdan tamamen çıktığını sananlar fena halde yanılıyor. Diziyi sevmeyenleri üzecek, hayranlarını da sevindirecek bir haber geldi:

Kurtlar Vadisi çekiliyor ve dizi yeni bölümleriyle çok yakında ekrana gelecek. Geçtiğimiz perşembe akşamı Show TV’nin aniden Kurtlar Vadisi’nin eski bölümlerini yayınlamaya başlamasının altında da bu neden yatıyor.

Show TV izleyiciye perşembe akşamları Kurtlar Vadisi gecesi olduğunu hatırlatarak, yeni bölümlere ısındırmaya başladı. Pana Film ve Show TV, RTÜK müdahalesi sonrasında bir süredir çıkış yolları arıyorlardı.

Ne Pana Film Türk televizyonlarının en kült dizisini gömmeye razıydı, ne de Show TV milyonlarca dolarlık yatırım yaptığı ve büyük umut bağladığı diziyi unutmaya...

TERÖR BÖLÜMÜ İPTAL, ESKİYE DEVAM

Kurtlar Vadisi, terör konseptinden tamamen çıkarıldı.
Ekrana gelecek yeni bölümlerin Güneydoğu’yla, terörle, çatışmalarla hiçbir ilgisi olmayacak.

Yayınlanacak dizi Kurtar Vadisi Terör adını da taşımayacak.
Adı yine Kurtlar Vadisi olacak, yine Polat Alemdar kötülere karşı mücadele edecek ama terörden tamamen arındırılacak, şiddetin dozu düşürülecek.

Show TV iki-üç hafta daha perşembe akşamları tekrar bölümleri yayınladıktan sonra Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerini nisan ortasından itibaren ekrana getirecek.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Yeni bölümleriyle yakinda ekranlarda..

Kutlar Vadisi’nin yeni bölümleri nisanda ekranda

RTÜK’ün aba altından sopa göstermesi sonrasında Kurtlar Vadisi’nin hayatımızdan tamamen çıktığını sananlar fena halde yanılıyor. Diziyi sevmeyenleri üzecek, hayranlarını da sevindirecek bir haberim var:

Kurtlar Vadisi çekiliyor ve dizi yeni bölümleriyle çok yakında ekrana gelecek.

Geçtiğimiz perşembe akşamı Show TV’nin aniden Kurtlar Vadisi’nin eski bölümlerini yayınlamaya başlamasının altında da bu neden yatıyor.

Show TV izleyiciye perşembe akşamları Kurtlar Vadisi gecesi olduğunu hatırlatarak, yeni bölümlere ısındırmaya başladı.

Pana Film ve Show TV, RTÜK müdahalesi sonrasında bir süredir çıkış yolları arıyorlardı.

Ne Pana Film Türk televizyonlarının en kült dizisini gömmeye razıydı, ne de Show TV milyonlarca dolarlık yatırım yaptığı ve büyük umut bağladığı diziyi unutmaya...

Sonunda çıkış yolu bulundu.

Kurtlar Vadisi, terör konseptinden tamamen çıkarıldı.

Ekrana gelecek yeni bölümlerin Güneydoğu’yla, terörle, çatışmalarla hiçbir ilgisi olmayacak.

Yayınlanacak dizi Kurtar Vadisi Terör adını da taşımayacak.

Adı yine Kurtlar Vadisi olacak, yine Polat Alemdar kötülere karşı mücadele edecek ama terörden tamamen arındırılacak, şiddetin dozu düşürülecek.

Dizinin çekimlerine sessiz sedasız başlandı bile...

Show TV iki-üç hafta daha perşembe akşamları tekrar bölümleri yayınladıktan sonra Kurtlar Vadisi’nin yeni bölümlerini nisan ortasından itibaren ekrana getirecek.

Kurtlar Vadisi’ni tartışmaktan bıkmayanlara ben yeni malzemeyi verdim, buyrun tartışın.

Cengiz Semercioğlu / Hürriyet

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu sistemi anlamak mümkün değil.. Kurtlar Vadisi Terör belli bahanelerle kapatıldı ancak şimdi Kurtlar Vadisi başka bir konuyla vizyona geliyor..

SORUYORUM SİZE...! MADEM KADRO,İÇERİK VE İSİM DEĞİŞMEDİ BUNA NEDEN İZİN VERİLİYOR..?

Ben yayınlanmasın demiyorum aksine izlemekten zevk alırım, ancak bu RTÜK'ü anlamak mümkün değil.. 2 bölüm sonra bu diziyide kapatırlarsa o zaman çok saçma birşeye imza atmış olurlar.. Ya hiç yayınlanmasına izin verilmesin.. Ya dahiç kaldırılmasın..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

VSaBaH yazdı:Bu sistemi anlamak mümkün değil.. Kurtlar Vadisi Terör belli bahanelerle kapatıldı ancak şimdi Kurtlar Vadisi başka bir konuyla vizyona geliyor..

SORUYORUM SİZE...! MADEM KADRO,İÇERİK VE İSİM DEĞİŞMEDİ BUNA NEDEN İZİN VERİLİYOR..?

Ben yayınlanmasın demiyorum aksine izlemekten zevk alırım, ancak bu RTÜK'ü anlamak mümkün değil.. 2 bölüm sonra bu diziyide kapatırlarsa o zaman çok saçma birşeye imza atmış olurlar.. Ya hiç yayınlanmasına izin verilmesin.. Ya dahiç kaldırılmasın..
Bu seferki Light Kurtlar Vadisi imiş ondan izin vermişler daha az şiddetle

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı: Bu seferki Light Kurtlar Vadisi imiş ondan izin vermişler daha az şiddetle

Adam öldürmenin, kaçakçılığın, hırsızlığın Ligth ı mı olurmuş...? Kurtlar Vadisi değil Kediler Vadisi yapsınlar o zaman...

KURTLAR VADİSİ ADI ALTINDA BAŞKA BİRŞEY DÜŞÜNMEK MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

terör kaldırdılar çünkü? devletin yapamadığını dizide bir kahraman yapacaktı. bu durum da birilerine dokundu. olsun kurtlar vadisi olsunda her türlü izlerim kadro belli kalite belli ;)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kurtlar Vadisi (Show TV)

Mesaj gönderen summer »

Kurtlar Vadisi Bir Değerini Kaybetti

Resim

Ünlü tiyatro oyuncusu Nihat Nikerel kalp krizinden vefat etti. Ünlü yapımlarda rol alan Nikerel, Çorum'da 1950 yılında doğmuştur. ''Kurtlar Vadisi'', ''Sıcak Saatler'' ve ''Süper Baba'' gibi çok sayıda dizide rol alan Nikerel'in, ''Aralıktı'', ''Yalansız Yalnızlığım'' ve ''Ay Zamanı Zalımca'' adlı kitapları bulunuyor. Nihat Nikerel'in Pazartesi günü toprağa verilmesi bekleniyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kurtlar Vadisi (Show TV)

Mesaj gönderen summer »

Vadi'de Görsel Show!
Resim

Yeni sezona Star Tv'de başlayan Kurtlar Vadisi Pusu, yayınlandığı ilk bölümüyle görsel olarak fark hissettirdi.

Show Tv'de 3 sezon yayınlanan ve 4. sezonunda Star Tv'de hayatına devam eden Kurtlar Vadisi Pusu, sadece kanal değişikliği yapmayıp görselliğinde de değişikliğe gitmiş.

Sıkı bir Kurtlar Vadisi izleyeni olmadım hiç; ancak, denk geldiğimde gözümün ucunun değmesiyle zihnimde kalan görüntü puslu bir çekim ve takım elbiseli adamlardı. Takım elbise geleneği bozulmamış ama görüntü sinema karelerine eş hale gelmiş. Yine bir reklam arasında denk geldiğim sahne, Polat Alemdar'ın tekneye gizlice atladığı sahneydi. Pustan eser yoktu görüntüde, sıcak ve koyultulmamış renkler hakimdi pixellere.

İkinci bölümün görselleri de ulaştı elime, Polat Alemdar ve arkadaşlarının içinde bulunduğu minübüsü patlatıyorlar. Fotoğraf kareleri güzel, kamera çekimi nasıl olur doğrusu onu daha çok merak ediyorum. Bu akşam (01 Ekim 2009) yayınlanacak ikinci bölüm için izleyenlerine iyi seyirler dilerim...