kayıp(lost)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

kayıp(lost)

Mesaj gönderen summer »

"Yerli LOST geliyor"
DİZİMAX kanalında gösterildiği ilk günden bu yana yabancı dizi tutkunlarının vazgeçilmezleri arasına giren ünlü Lost dizisinin yerli versiyonu çok yakında ekranlarımızda olacak. Lost'un yerlisini çekmek için yapımcı Ferdi Eğilmez kolları sıvadı. Grey's Anatomy dizisinden kopyalanarak ekranlara getirilen Doktorlar dizisinin elde ettiği reyting başarısı, hem Show TV yönetimini hem de yapımcı Ferdi Eğilmez'i cesaretlendirdi. Yapımcı firma, yüksek bir prodüksiyon gideriyle çekilecek olan dizi için 13 bölüm yayınlanma garantisi istiyor. Eğer anlaşmada pürüz çıkmazsa, dizi, Kayıp adıyla Show TV ekranlarına gelecek. Lost'ta uçak kazası sonucu bir adada mahsur kalan insanların fantastik öyküleri anlatılıyor."

Kaynak : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Resim

kaynak:22 dakika

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Teşekkürler Zeynepp =D>

Kullanıcı avatarı
leonidas
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen leonidas »

lost severler açısından bakıyorum da
böyle bşy gerçekleşirse hata olur. :nono:

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

evet hiçbir yerli dizi yabancı dizilerin verdiğini vermiyor ayrıca ona uydurmaya çalışmaları sonucu özgünlüğü kaybedecek ve biyerden sonra konu bitecek saçma saçma konularla uzatacaklardır.Lost hiç kaçırmadığım bir dizi hala tekrar tekrar izliyorum ama açıkcası türk versiyonundan pek umudum yok :huh: paylaşım için sağol summer =D> =D>