Kavak Yelleri

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

"Tanrıverdi"mi Geliyor?
Resim
Başrollerini Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver'in paylaştıkları, Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi 'Kavak Yelleri' geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaptı...

Gelecek sezonda Dağhan Külegeç'in dizide yer almayacağı açıklanınca yeni oyuncu arayışına giren şirketin, Avrupa Yakası'nda oynadığı rol ile herkes tarafından beğeni ile izlenen Sarp Apak ile görüştüğü duyumlar arasında.

Sarp Apak teklifi kabul ederse, yeni bir karakter ile dizide yer alacak...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen Veda »

Efe niye yok ki?..
Mümkünse sevgili durumları artık oynayıp durmasın. Bu kadar maymun iştahlılık olmaz yani.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Veda yazdı:

Efe niye yok ki?..
Mümkünse sevgili durumları artık oynayıp durmasın. Bu kadar maymun iştahlılık olmaz yani.
:haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

Veda yazdı:

Efe niye yok ki?..

Efe rolünü canlandıran Dağgan Külegeç dizinin yeni sezonunda yer almayacak. Sözleşme imzalamamış.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

YENİ EFE O MU OLACAK?

Resim

Devam eden dizilerden bir sebeple ayrılan oyuncuların yerine gelen yeni yüzler artık dizilerin ömrüne ömür katıyor…

Bu kritik durum yapımcıların yüreğini ağzına getirse de geçmişte yapılan hatalardan ders çıkararak titiz bir çalışma sergiliyorlar.

Kritik çünkü; seyircinin gönlünde taht kurmuşken diziden ayrılan oyuncunun boşluğunu dolduracak yeni bir karakter ve güçlü bir hikaye yazmak senariste, doğru oyuncuyu bulmak yapımcı ve yönetmene düşüyor.

Kimi zaman diziye giren yeni karakter çok renkli ve dinamik olsa da seçilen oyuncu rolün üstesinden gelemiyor, kimi zaman da hikayeye dahil edilen yeni karakter çok eklektik yazıldığı için bütünün doğallığını ve inandırıcılığını bozabiliyor. Bu başarıldığında ise yeni yüz ve yeni hikayeler sayesinde dizi rutin akışından çıkıyor ve hareketleniyor. Böylece yapımcı tarafından bir sezon daha garantilenmiş oluyor.

Son yılların en popüler gençlik dizisi Kavak Yelleri’nde sempatik yamuk ağzıyla 7’den 70’e seyircinin sevgisini kazanan, ancak diziden olaylı bir şekilde ayrılan Dağhan Külegeç’in boşluğunu doldurmak için Tims Yapım, yüksek ihtimalle Avrupa Yakası’nın çaycısı Sarp Apak’ı tercih edecek.

Sarp Apak, reytingi yüksek bir oyuncu olması bir yana iki sezon “Efe” karakteriyle seyircinin gönlünde taht kuran Dağhan Külegeç’in yerini doldurabilecek mi?

Bu kritik karar doğallığı ve sadeliğiyle başarıyı yakalayan bu dizinin sonu da olabilir, ömrüne ömür de katabilir. (Yasemin Cengiz / Televizyon Gazetesi )

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

88. Bölüm Özet

Resim
Deniz ve Su paralarının peşine düşüyor

Güven’in dolandırdığı Deniz ve Su, paralarını geri alabilmenin yollarını arıyor. Aslı, Deniz, Mine ve Su, Güven’i yakalar ve kaptırdıkları paranın hesabını sorarlar. Güven nuh der, peygamber demez. Ancak Deniz’in kurduğu plan sayesinde paranın nereye gittiği anlaşılır.
Leman otelin kasasındaki paranın eksik olduğunu anlar ve Deniz’e kayıp parayı sorar. Deniz tam dolandırıldığını açıklayacakken, beklenmedik bir isim sayesinde parasını geri alana kadar durumu annesinden saklayabilecektir.
Çocuklar kaçmaması için Güven’in başında nöbet tutarlar. Güven bu nöbetler sırasında onların hayatlarına dair kimi sırlara şahit olur. Bununla birlikte Aslı da Güven’in geçmişiyle ilgili bazı bilgiler edinir.
Hafize, Kamil’e çaktırmadan Oğuz belasını bir süreliğine savuşturur. Buna rağmen Oğuz, Aslı’nın başına daha büyük belalar açmaya hazırlanır. Aslı, Deniz’den yardım ister. Ancak Oğuz kolay yola gelecek gibi görünmemektedir. Bunun üzerine Deniz, Oğuz’dan kurtulmak için harekete geçer.
Mine’nin şahit olduğu beklenmedik bir manzara ise Deniz’le ilişkisini etkileyecek bir gelişmeye sebep olur. Deniz ve arkadaşları, Güven’le birlikte paralarını geri almak için Nazif’in peşine düşerler. Deniz ve arkadaşları Nazif’ten parayı geri alabilecekler mi? Yoksa giden paranın ardından bir bardak soğuk su mu içecekler?

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen anamenia »

89.Bölümün özetini de yazbilir misin :D Çok güzel bir başlık açmışsın ve böyle özetlerini de yazman çok güzel bence ;) =D>

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Dizi bence uçmuş bitirsinler artık kavak yelleri yerine 'gavat' yelleri esiyo..
Hiç beğenmedim bu seferki sezonu

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen anamenia »

Bence bundan önceki sezonda biraz uçmuşlardı ama bu sezon daha komik bence sarp geldi ya büyük ihtimalle ondan istiyorsan bir de bu bölümlerine bak da öyle karar bence beğenebilirsin ;)

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen ShiftlesS »

anamenia yazdı:Bence bundan önceki sezonda biraz uçmuşlardı ama bu sezon daha komik bence sarp geldi ya büyük ihtimalle ondan istiyorsan bir de bu bölümlerine bak da öyle karar bence beğenebilirsin ;)
kız öle dediğime bakma herhafta izliyorum :nanik2: