Kavak Yelleri

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen anamenia »

ShiftlesS yazdı:
anamenia yazdı:Bence bundan önceki sezonda biraz uçmuşlardı ama bu sezon daha komik bence sarp geldi ya büyük ihtimalle ondan istiyorsan bir de bu bölümlerine bak da öyle karar bence beğenebilirsin ;)
kız öle dediğime bakma herhafta izliyorum :nanik2:

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

103.Bölüm Özeti

Aslı Güven'i tahmin ettiğinden daha kötü kırdığının yeni farkına varır.Ona bir sürprizi vardır.Güven'in gönlünü almak için bir takla atmadığı kalır ama nafile.Çünkü Güven'in istediği sadece Aslı'nın ağzından çıkacak iki kelimeyi duymaktır.Ama Aslı herşeye rağmen susmaya devam eder.Bunun üzerine Güven gitmeye kalkar.Bakalım Aslı Güven'i durdurabilecek mi?Güven'i durdurmak için gereken sihirli sözler,Aslı'nın dilinden dökülecek mi?
Polisin Minelerin evine gelmesiyle isteme töreni iptal olur.Nur polisler tarafından götürülür.Minelerin evinde kavga kıyamet kopar.Acaba Mine'yi sıkıntılı günler mi bekliyor?Mine,annesinin sorunlarıyla uğraşırken Deniz,Leyla'yla yakınlaşır.İkisi arasındaki ilişki tehlikeli bir noktaya gidiyordur.Leyla,Deniz ile Mine'yi birbirine düşürecektir.Deniz'in aklı iyice karışır ve hiç beklenmedik bir harekette bulunur.
Metin, Güven'in hayatına dair gizli bir gerçeği keşfeder ve Güven'i çağırır. Güven, kendisini şoke edecek bir gerçeği öğrenmeye gider. Tüm bunlar yaşanırken Aslı'nın başında kara bulutlar dolaşır. Deniz'in kendisine yaptığı hareketle irkilen Aslı, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

112. Bölüm

Sahibini Arayan Zarf

Resim
Asli ile Deniz, bir seylerin pesindedir. Ikisini birlikte gören Leman süphelenir. Acaba aralarinda bir sey mi var?

Dügün günü gelip catmistir. Hazirliklar bir türlü bitmez, aksilikler birbiri ardina gelir. Mine, oldukca tedirgindir. Gelin olmak kolay degil. Bu sürecte Deniz'e büyük is düser.

Güven hapisten hastaneye sevk edilir. Acaba basina bir sey mi geldi? Güven, hastanedeyken bir askin tanigi olur. Kendisi de Asli'yi özlemistir. Dügüne gidip Asli'dan özür dilemenin yollarini arar. Bu is o kadar kolay olmasa gerek, ama Güven bütün yollari zorlar.

Leyla dügünü iptal ettirmenin pesindedir. Asli ile Deniz'in öpüstükleri fotografi Mine'ye ulastirmaya calisir. Fotografin oldugu zarf elden ele dolasir. Mine, fotografi görürse kiyamet kopabilir. Atakan durumun farkina varmistir. Zarfin izini sürer. Fotograf Mine'nin eline gecmesin diye büyük caba harcar. Peki ya basarili olamazsa?

Merak edilen tüm sorularin cevabi Kavak Yelleri'nin heyecan dolu 112. Bölümüyle 10 Nisan Cumartesi aksami 22:15'te Kanal D ekranlarinda..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

115.Bölüm Özeti

Resim
Büyüdükçe büyümeye devam eden dizi ‘Kavak Yelleri’, yepyeni bölümü “Çok Bilinmeyenli Denklem” ile 1 Mayıs Cumartesi saat 22:15’de Kanal D’de…

Güven, en son Deniz'e ölümcül darbeyi indirmek üzereydi. Deniz'e zarar verecek kadar kendinden geçti mi yoksa? Güven'in kalbi kırılmıştır. Hayatında ilk defa aşık olmuşken büyük bir darbe yedi. Güven nasıl toparlanacak? Peki, Aslı ile aralarındaki herşey sona mı erdi? Güven böylesine kırılmışken, Aslı ise diğer tarafta ailesine karşı Güven'i savunmakla meşguldür.

Leyla'nın söylediği bir yalan daha ortaya çıkar. Bunun üzerine Deniz'in sabrı taşar. Leyla, evden kovulur. Bakalım Leyla ne yapacak, geldiği yere geri mi dönecek? Yoksa bu durum onun başka bir şeytanlık yapmasına mı neden olacak? Deniz'in annesi Leman ise herkesin hayatını etkileyecek süpriz bir isimle karşılaşır. Acaba bu kişi kim?

Mine hala ortalıklarda yoktur. Bizimkiler onun yokluğunun farkına varırlar. İpuçları kahramanlarımızı uçuruma götürür. Aslı, Mine'nin tarifine uyan bir cesedi teşhise gider. Deniz, Mine'nin uçurumdan atladığına emin olmuş, ölüme yürür. Onu durduran olmayacak mı? Yoksa uçurum, kahramanlarımızı birer birer yutan bir karadeliğe mi dönüşecek?

Merak edilen tüm bu soruların cevabı Kavak Yelleri'nin heyecan dolu 115. Bölümüyle 1 Mayıs Cumartesi akşamı 22:15'te Kanal D'de sizlerle...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kavak Yelleri

Mesaj gönderen summer »

116.Bölüm Özeti

Resim
Büyüdükçe büyümeye devam eden dizi ‘Kavak Yelleri’,yepyeni bölümü ‘İçimdeki Sır’ ile 8 Mayıs Cumartesi saat 22:15 de Kanal D de…

Deniz, Mine yle tekrar birlikte olabileceğini umarken karşısında Burak ı bulmuştur. Burakla karşı karşıya gelen Deniz, hiç beklenmedik bir tepki gösterir. Mine yle ilgili umutularını yitiren Deniz, artık yeni bir hayat kurmanın peşindedir. Mine ise Deniz den, intikam alma çabasındadır. Burak bu konuda Mine nin en büyük yardımcısıdır. Deniz in annesi Leman la yakınlaşır. Mine ve Burak neyin peşindeler? Mine nin Burak dışında bir destekçisi daha vardır. Peki ama kim bu?

Güven ve Aslı öpüşürlerken Kamiller eve gelir. Aslı nın anne ve babası ikilinin bu hallerine şahit olacaklar mı? Güven olay yerinden apar topar kaçar. Bu firar esnasında Güven in başına gelmeyen kalmaz. Güven gecenin sonunda kendisini karakolda bulur. Başı yine belaya mı girdi yoksa? Aslı ise ailesinin baskısına dayanamaz ve evden ayrılır. Peki, nereye gidecek? Bütün bunlar bir kenara Güven in uzaklardan bir misafiri gelir. Aslı nın bu ziyaretçiyi görmemesi lazımdır. Güven, bu sürpriz ismi Aslı dan saklamaya çalışırken zor anlar yaşar. Peki, başarılı olabilecek mi?

Deniz, Mine nin bir işler çevirdiğinin farkındadır. Mine nin hamlelerine o da karşılık verir. Bunu yaparken Deniz, bir yanlışa imza atar. Öte yandan Burak la geldiği için bizimkiler Mine ye tepkilidir. O kadar yalnız olmayabilir çünkü içinde bir sır taşıyordur.

Merak edilen tüm soruların cevabı Kavak Yelleri’nin heyecan dolu 116.Bölümüyle 8 Mayıs Cumartesi akşamı 22:15 te Kanal D de sizlerle…