Kadıköy'de bir derbi klasiği [ FB 4-1 GS ]

Burada Anadolu takımlarından haberleri bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Şükrü Saracoğlu’nda 1999’dan bu yana değişen birşey yok. Fenerbahçe kötü günler geçirdiği ligin 10. haftasında Galatasaray’ı 4-1 yendi.

Turkcell Süper Lig’de 10. haftanın son ve en önemli maçında ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya geldi. Bu sezona istediği gibi başlayamayan ve ilk 9 haftada 4 yenilgi alarak zirvenin gerisinde kalan Fenerbahçe, derbide Galatasaray’ı 4-1 gibi farklı skorla mağlup etti.

STAT: FB Şükrü Saracoğlu
HAKEMLER: Hüseyin Göçek, Serkan Ok, Aleks Taşçıoğlu

FENERBAHÇE: Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Edu, Roberto Carlos (Vederson dk. 59), Selçuk, Josico, Deivid, Uğur, Semih (Emre Belözoğlu dk. 55), Güiza (Burak Yılmaz dk. 74)
YEDEKLER: Volkan Babacan, Yasin, Maldonado, Ali Bilgin

TEKNİK DİREKTÖR: Luis Aragones

GALATASARAY: De Sanctis, Sabri, Emre Aşık (Aydın dk. 71), Servet, Hakan Balta, Meira, Ayhan, Lincoln, Arda, Baros (Kewell dk. 46), Ümit (Nonda dk. 46)
YEDEKLER: Aykut, Mehmet Güven, Mehmet Topal, Volkan Yaman

TEKNİK DİREKTÖR: Michael Skibbe

GOLLER: Lincoln (dk. 2), Selçuk (dk. 6), Emre (dk. 28 K.K.), Lugano (dk. 49), Deivid (dk. 90+3)

SARI KARTLAR: Lincoln, Servet, Baros, Ayhan, Nonda, Arda, Sabri (Galatasaray), Selçuk, Josico, Vederson (Fenerbahçe)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Kadıköy'de bir derbi klasiği [ FB 4-1 GS ]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tarih:
08 Kas 2008 [20:01]

VSaBaH yazdı: YÖNETİCİ YORUMU: Galatasaray Avrupa'da da, ligde de Fenerbahçe'ye göre daha iyi durumda. Çoğu kişi Galatasaray'ın bu maçı rahatlıkla alacağını söylüyor ama ben şunu söylüyorum...

Fenerbahçe özellikle kötü zamanlarında Galatasaray'ı daha rahat yeniyor :)

Bir Beşiktaş'lı olarak beraberlik en iyisi benim açımdan ama Fener daha yakın galibiyete bana göre.

Tarih:
10 Kas 2008 [20:50]

Resim

YORUMA GEREK VAR MI? ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Kadıköy'de bir derbi klasiği [ FB 4-1 GS ]

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

:( :( :( :( :(

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye