Vestel Manisa:4 - Gaziantepspor:1

Burada Anadolu takımlarından haberleri bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Vestel Manisa:4 - Gaziantepspor:1

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

Ligin son 6 haftasında sadece 1 puan toplayabilen Vestel Manisaspor, sahasında konuk ettiği Gaziantepspor'u 4-1 mağlup etti.
Lige çok iyi bir başlangıç yapan, 5 hafta liderlik koltuğunda oturduktan sonra 11. hafada zirveyi Fenerbahçe'ye kaptıran ve son 6 haftayı 5 mağlubiyet, 1 beraberlikle kapatan Vestel Manisaspor, Gaziantepspor galibiyetiyle nefes aldı.

Son iki haftada oynadığı maçlarda 1'er penaltı kaçıran kırmızı-beyazlı takım, Ankara 19 Mayıs Stadı'ndaki karşılaşmanın 34. dakikasında Holosko'nun penaltısıyla 1-0 öne geçti. İlk yarının son bölümünde Veysel'in attığı gol, maça eşitlik getirirken, 63'te Uğur evsahibi ekibi yeniden üstünlüğe taşıdı.

Konuk Gaziantepspor'un üst üste 5 mağlubiyetini aldığı karşılaşamada, skoru belirleyen son iki gol ise, 83. dakikada Selçuk ve 85. dakikada Holosko'dan geldi ve 3 puan Manisa'da kaldı.

VESTEL MANİSASPOR: 1 - GAZİANTEPSPOR: 1

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: Bülent Yıldırım, Mustafa Sönmez, Erdinç Sezertam

Vestel Manisaspor: Fevzi, Burak, Ümit, Hakan Balta, Şener, Uğur, Selçuk, Nizamettin, Caner, Holosko, Rafael

Gaziantepspor: Hasagiç, Göksel, Mehmet Çoğum, Bekir, Mahmut Hanefi, Özgür, Kirita, Zurita, Erdal, Faruk, Veysel

Goller: Dk. 35 Holosko (penaltıdan) (Vestel Manisaspor) Dk. 43 Veysel (Gaziantepspor)

Sarı Kartlar: Dk. 41 Erdal, Dk. 45 Zurita ve Göksel (Gaziantepspor)

MAÇTAN DAKİKALAR
21. dakikada Holosko'nun ceza alanının önünden attığı sert şutta kaleci Hasagiç, topu kontrol etmeyi başardı.

23. dakikada ceza alanına giren Selçuk'un bekletmeden yaptığı vuruşta, kaleci Hasagiç topu kontrol etti.

35. dakikada hızla rakip ceza alanına giren Selçuk'un şutunda, kale önündeki Göksel'in elinin topa temas etmesini, hakem Bülent Yıldırım penaltı olarak değerlendirdi. Penaltı atışını kullanan Holosko, topu ağlara yolladı: 1-0

43. dakikada Gaziantepspor beraberliği sağladı. Faruk orta alanda kazandığı topu şık hareketlerle rakip ceza alanı önüne taşıdıktan sonra uygun durumdaki Zurita'ya aktardı. Zurita'nın sağ çapraz pozisyonda yaptığı vuruşta topu kaleci Fevzi çeldi. Pozisyonu takip eden Veysel'in şutunda bu kez Şener topu çizgiden çıkardı, ancak topla bir kez daha buluşan Veysel bu kez golü kaydetmeyi başardı: 1-1

Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 sona erdi.

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ben manisaya sonuna kadar güveniyorum beyler bu sene inşallah uefada biz en iyi şekilde tmsil edecek ensun hocaya ve takıma 2. yarıda başarılar diliyorum