Konya coştu bi kere... [Sivasspor 1-3 Konyaspor]

Burada Anadolu takımlarından haberleri bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Turkcell Süper Lig'in iki formda takımının mücadelesinde Konyaspor, Sivasspor'u deplasmanda 3-1 yendi.. Ev sahibi ekibin Fran Sergio ile öne geçtiği karşılaşmada Neca (2) ve Erman Özgür'ün golleri yeşil beyazlıları galibiyete taşıdı..

Ev sahibi ataktıYeşil-Beyazlılar, Beşiktaş’tan sonra Sivas’a da şans tanımadı. Üst sıralara tırmanan Konyaspor, Fransergio’nun golüyle yenik duruma düştüğü maçta, Neca (2) ve Erman Özgür’le zafere uzandı.
DAKİKA 16: Mehmet Yıldız pasında topla buluşan Cvetkov, uygun durumdan yararlanamadı.
DAKİKA 25: Kaleye uzak mesafede topla buluşan İlhan’ın şutu, direği sıyırdı.
DAKİKA 27: Serdar’ın kornerini Servet kale önüne indirdi. Fransergio topuğuyla topu ağlara gönderdi: 1-0.

Konya Geç açıldı!
DAKİKA 51: Sol kanatta süratle ilerleyen Hayrettin ortaladı. Yasir’in vuruşunda, top oyun alanını terk etti.
DAKİKA 58: Erman Özgür’ün ara pasında Petkoviç ile karşı karşıya kalan Neca, eşitliği sağladı: 1-1.
DAKİKA 71: Savunma hatasını iyi değerlendiren Neca, bir kez daha karşı karşıya kaldığı Petkoviç’i avlamayı başardı: 1-2.
DAKİKA 90: Mohammed’in pasıyla topla bulaşan Erman Özgür, plase bir vuruşla skoru belirledi: 1-3.

Yönetici Yorumu: Vallaha Konyam da olmasa benim yüzümü güldüren olmayacak bu ligde.. Karakartal hep üzdü ama Yeşil kartalım sevindirdi beni..

Aslında söyleyecek fazla birşey de yok. Konya ligin en iyi top oynayan takımı bana göre.. Bakın size Rıdvan Dilmen'in yorumları (dün izledim)
Konya bu ligin en kaliteli top oynayan takımı. Konya rakibin hatalarıyla atmıyor golünü. Pas yapıyor, futbol oynuyor takım futbol...
Önü açık ve UEFA'ya yakışır bir takım...

Şu Puan Durumuna bakar mısınız..? Beşiktaşla puan farkı 2... Lider Fenerle 10.
Resim
Nurullah Hoca'yı Allah başımızdan eksik etmesin...!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
berat1616
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen berat1616 »

kaçıncı yılın bu