Türkcell Süper Ligi kirleten futbolcu!!!

Burada Anadolu takımlarından haberleri bulabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Türkcell Süper Ligi kirleten futbolcu!!!

Mesaj gönderen reha37 »

-Kendisi için maç saati değiştirildi
-Sahadaki çirkinliklerine göz yumuldu

Ama artık bu kadarı da fazla.... Artık iftiralar atmaya başladı, kendi şovunu yapıp sözde gündem yaratıyor...

İşte o futbolcunun yorumu;

Balili'den büyük suçlama

Sivasspor'un İsrailli oyuncusu Fini Balili sonunda patladı. Son haftalarda yeşil sahalarda agresif davranışlarda bulunan Balili, kendisine özellikle Mısırlı oyuncular tarafından hakaret edildiğini iddia etti.

İlginç hareketleriyle dikkat çeken ve geçen haftaki Gaziantepspor maçında rakip oyuncuları provoke ettiği iddia edilen Balili, Bashir ve El Saka gibi Mısırlı oyuncular tarafından küfür, tekme ve ırkçı hareketlere maruz kaldığını savundu.

Golcü oyuncu yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ligdeki Arap oyuncular beni sevmiyor. Özellikle Rize maçında Bashir, Konyaspor karşılaşmasında da El Saka bana çok küfür ettiler. Vestel Maçında ise sahada çok tekme yedim. Taraftar da bana küfretti. O yüzden topla dans edip matador hareketi yaptım. Yahudi olduğum için bu yapılanlara çok üzülüyorum. Bu sezona kadar Türkiye’de böyle birşey görmemiştim”

SORUŞTURMA AÇILABİLİR

Kendisinin birşey yapmadığını sadace maruz kaldığı olaylara tepki verdiğini anlatan golcü oyuncu, “İnsanlar bu olayları tek taraflı görmesinler. Bana yapılanları da eleştirsinler. Beni hedef adam yapmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı. Bu arada önceki gün G.Antepli Bekir, ’Balili yalan söylüyor, ona bizden kimse hakaret etmedi. Hatta eski takım arkadaşı Faruk’u arayıp bizden özür diledi’ demişti. Son bir haftadaki gelişmelerden sonra Futbol Federasyonu’nun Balili olayıyla ilgili soruşturma açıp açmayacağı da merak konusu. Balili’yi Maraton’da Erman Toroğlu da eleştirip ’Ey hakemler kartlık hareketlerine seyirci kalarak Balili’yi siz bu hale getirdiniz. Yarın olmadık yerde adamı atacaksınız, yazık olacak’ demişti.

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Balili Şova Devam Ediyor;
[youtube][/youtube]

Şimdi de kendine Trabzonspor'u hedef belledi...

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
berat1616
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen berat1616 »

flood niye yapıyosunki