1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Çift Kartlı Telefonların Özellikleri ve Fiyatları...

Gönderilme zamanı: 02 Tem 2008 [ 08:43 ]
gönderen Cahit 61
Acilen Çifta kartlı telefonlar hakkında bilgi almam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Re: Çift Kartlı Telefonların Özellikleri ve Fiyatları...

Gönderilme zamanı: 02 Tem 2008 [ 17:22 ]
gönderen VSaBaH
Cahit 61 yazdı:Acilen Çifta kartlı telefonlar hakkında bilgi almam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Abi sana şöyle bi bilgilendirme yapayım...

Çift Hatlı Telefonlar Hakkında Kısa Bilgi...

Bir mobil üründe arayabileceğiniz özellikleri fazlası ile barındırdığı gibi, aynı zamanda birden fazla hattı aynı anda kullanmaya imkan veren bu ürünler, günümüzün en popüler mobil ürünleri olmaya aday. Henüz sayıları çok fazla olmasa da, sundukları özellikler ve uygun ücretleri ile yeni telefon almak isteyenler için farklı bir seçenek olarak karşımızda.

Dünyanın ilk çift SIM kartlı cep telefonu olarak duyurulan General Mobile DST01'den sonra, pek çok farklı marka bu ürünlerin üretimi ve satışına şimdiden geçti bile.

Bu dosya konumuzda, satışta olan ve çok yakında satışa sunulacak olan 7 farklı ürünün özelliklerini sizler için karşılaştırdık.

Üç farklı model seçeneği ile çift SIM kartlı ürünlerde şu anda en geniş seçenekler General Mobile tarafından sunuluyor. Bunun yanında birçok kişinin CeBIT Bilişim Fuarında inceleme olanağı bulduğu Superfone SF-9080 ile Piranha TWIX ve Raks R770 dosyamıza konuk olan diğer ürünleri oluşturuyor.

General Mobile’ın yeni ürünü DST 22 ve Samsung SGH-D880 DuoS ise henüz satışa sunulmamış, ancak kısa süre sonra sunulacak olan ürünler. Aklımızın bir kenarına not almakta yarar var.


Tablomuzda yer almayan ancak bir süre sonra Türkiye’de piyasaya sunulması beklenen diğer iki çift sim kartlı üründen biri Samsung SGH-D880 DuoS, diğeri de General Mobile DST 22 modelleri.

Samsung’tan aldığımız bilgilere göre SGH-D880 DuoS’un Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Fakat ürünün 3 megapiksel kamera, dahili hafıza ve Micro SD Hafıza Kartı kullandığı, FM radyo, Bluetooth ve Edge gibi özellikleri mevcut. General Mobile’ın yeni ürünü DST 22 de henüz satışa çıkmayan bir diğer cihaz. Önceki modellerden farklı olarak Bluetooth desteği ve kamerasının 2 MP kamera eklendiğini öğrendik.

Not: Raks 770 haricindeki diğer ürünlerin fiyatları, distribütör firmalar tarafından tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatlarıdır.Çift Hatlı Telefon Modelleri ve Fiyatları

:ok: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Re: Çift Kartlı Telefonların Özellikleri ve Fiyatları...

Gönderilme zamanı: 06 Şub 2009 [ 13:58 ]
gönderen tarla__kusu93
İnşallah bizim elimizde de öyle telefon olur.