Motorola RZR v3 serisi

Burada yeni çıkan cep telefonlarını tanıma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca cep telefon aksesuarları hakkında en son haberler de bu bölümümüzde..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Motorola RZR v3 serisi

Mesaj gönderen summer »

En son summer tarafından 01 Eki 2006 [ 14:47 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

V3 ozellikler
Hayat kadar ince hayat kadar keskin

Moto Razr V3 olağanüstü performans sunması için uzmanca tasarlandı. Ultra ince tasarımının içinde MPEG4 video oynatma, Bluetooth kablosuz bağlantı, dijital kamera ve bunlar gibi bir çok özelliği barındırıyor. İnce kesim tuş takımı, minimal dizaynı ve metal yüzeyi ile V3 performansı kadar görüntüsüyle de dikkati çekiyor.

Şebeke Frekansı 900/1800/1900/850 Dört Band
Boyutlar (mm) 98 x 53 x 13.9
Ağırlık (g) 95
Bekleme Süresi 290 saat
Konuşma Süresi 7 saat
Standart Pil 750 Li-ion
Ekran TFT, 256K Renk, 176 x 220 piksel, 4096 renk CST
Hafıza 5 MB Dahili Hafıza
Kızılötesi İletişim YOK
WAP VAR
GPRS VAR
Bluetooth VAR
Ses ile Arama VAR
Handsfree VAR
Titreşim VAR
Hesap Makinesi VAR
Alarm VAR
Ses Kayıt VAR
Zil Melodisi Polifonik melodi
MMS VAR
EMS VAR
Kutu İçindekiler Kullanma Kılavuzu,Şarj Cihazı,Pil
Diğer Renk - Özel aluminyum,Bağlantı - CE Bus (USB / Bluetooth),WAP Tarayıcı - 2.0,GPRS - Sınıf 10, EMS 5.0, Dört bant,MMS (Resim / foto + metin + ses),Uyarı tipileri - 40 adet polifonik melodi, 4 adet MP3 melodi & download için hafıza,MOTOMIXER? (Remix yapılabilen MIDI zil yazılımı),J2ME Oyunlar - Golf©, Skipping Stones©, Bilardo© (bölgeye ve operatöre göre değişebilir) & download için hafıza,Sesli Video Klip Oynatma,Dahili Dijital Kamera
NOT: estore'de satılan cep telefonlarında SIM kilidi bulunmamaktadır. Cep telefonları GENPA, KVK veya NETCELL' den temin edilmekte olup, 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

V3i OZellikler

mükemmel iletişim
keskin, ayırt edici tasarım. iTunes ile kendinizi ritme bırakın. 1.23 megapiksel kamera ile video çekin. uygulamaları ses komutlarıyla kontrol edin. fark edilin

zarif hatlar
ince, biçimli ve pürüzsüz. ünlü tasarım. kusursuz zevkinizi yansıtan alüminyum yüzey. hassasiyetle yaratılan cazibe.

cebinizdeki müzik kutusu
müziği taşımanın dahice yolu. hiçbir aramayı kaçırmadan iTunes ile dans edin. değiştirilebilir hafıza kartıyla müziklerinizi yenileyin.

etkileyici fotoğraflar
1.23 megapiksel kamera ile en net fotoğrafları çekin. fotoğraf kalitesindeki resimleri yazıcıya yollayın. video klipler çekin. dünyanın neresine isterseniz yollayın.

Şebeke Frekansı
900-1800-1900 Tri Band

Boyutlar (mm)
98 x 53 x 13.9

Ağırlık (g)
100

Bekleme Süresi
200 saat

Konuşma Süresi
3,5 saat

Standart Pil
710 Li-ion

Ekran
TFT, 256.000 Renk 176 x 220 Piksel, 9 Satır

Dahili Kamera
1.23 MP, 1280 x 960 pixels, video

Hafıza
10 MB

GPRS
VAR

Bluetooth
VAR

EDGE
YOK

Ses ile Arama
VAR

Ses Kayıt
VAR

Kızılötesi İletişim
YOK

Zil Melodisi
Polifonik

MMS
VAR

Radyo
YOK

MP3 Çalar
VAR

Bas Konuş
YOK

Handsfree
VAR

Kutu İçindekiler
Kullanma Kılavuzu,Şarj Cihazı,Pil, 256 MB Hafıza Kartı, kılıf, kulaklık, ekran temizleyici, USB data kablosu

Diğer
Apple iTunes uyumlu, SMS, EMS, MMS, Email, Anında Mesajlaşma, Java MIDP 2.0, MP3/MPEG4 oynatıcı, T9, PIM fonksiyonları, Hesap Makinesi, Döviz Çevirici, Uzaktan konuşma (Handsfree), Sesli arama, Bluetooth, 10 MB paylaşımlı hafıza, Polifonik (24 kanal), MP3
Garanti
Bu Telefon KVK, Genpa veya Netcell' den temin edilmekte olup, 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
charbyet
Acemi Üye