Yazıklar Olsun! [Türkiye 0 - 1 Yunanistan]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Türkiye 2008 Avrupa Şampiyonası C Grubu'ndaki 10. maçında Yunanistan'a 1-0 mağlup oldu ve gruptan çıkmak için Norveç'teki maçı beklemeye başladı.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Futbol bu yenmekte var yenilmekte ama yenilmeninde bir şerefi bir gururu vardır. Bugün Yunanistan karşısında top çevirmekten başka hiçbirşey yapamadık. Yunanistan birçok pozisyonu kaçırdı, offside olan bir gol attı.

En çok üzüldüğüm olayda sevinmeye böyle ihtiyacımız olan bir günde futbolcularımızın ruh gibi oynaması ve kazanmak için hiç çaba göstermemeleri oldu. Seyircimizin Aurelio'yu alkışlaması herşeyi çok iyi açıklıyor aslında...

Norveç'i yenmek çok zor ama zor olmayınca oynamaya niyetimiz yok anlaşılan.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Gerçekten yazıklar olsun, ruhsuz futbolcular, hazırlık maçı yapar gibi bir futbol, kendi kendinin ipini çekmeye çalışan bir teknik direktör. Diyelim ki bir teknik direktörsünüz oyuncu değiştireceksiniz, hem iyi oynamayan hemde yorulan bir futbolcuyu mu çıkarırsınız yoksa onlara göre kısmen daha iyi oynayan bir oyuncuyu mu? Neden Tuncay ve Gökhan Ü. çıkmalıyken, Gökdeniz ve Emre çıktı. Tuncay bugün mahvetti takımı, Gökhan Ü. 2. yarıda hiç yoktu, diğerlerinide hiç saymıyorum. O futbolcuların normalfutbollarına diyecek lafım yok ama bu akşam berbatlardı. Sonuçta aslında offside verilmesi gereken bir pozisyonda top ağlarımıza gitti ve kaybettik, bu akşam kazanmayıda hiç hak etmemiştik. Böyle oynarsak eğer Norveç'ten 1 puan bile alamayız. Fatih Terim'in artık miadı doldu bana göre, son 2 maçımız burda teknik direktörün değişeceğinide sanmıyorum, eğer başarabilirsek, ki bu artık çok zor, yani finallere gidebilirsek Fatih Terimin gideceğini sanmıyorum. Ama eğer gidemezsek Fatih T.'nin daha fazla duracağınıda hiç sanmıyorum. Bana görede en uygun aday şuan boşta olan Mourinho, neden olmasın?

Kullanıcı avatarı
kursatsukru
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen kursatsukru »

ben bu maçtan ümitLiydim yani en azından futboLcuLarın biraz az,m göstercekLerine inanıyodum ama maç başLar başLamaz beLLi oLdu maç sonucu ya berabere bitcekdi ya yeniLcektik ikiside bizim için aynı sonuç benm üzüLdüğüm konu fatih terim ki fenerbahçeli oalrak en saygı duyduğum insanlardan biridir böLe bir takım yaratacağı akLımın ucundan bile geçmezdi çünkü fatih terim deninve akla geLen şey "hırs"tır ama bunu miLLi takıma yansıtamadığı beLLi artık büyükLüğünü gösterip gitmeLidir..ne de oLsa hatayı kabuL etmekte bi erdemdir..

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Türk Milli takımı ve Türk Halkı arası benzerlikler
http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?p=53242#53242

:çok sinirli: :çok sinirli: :( :( :(

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

yenilmemizin tek kaynağı terim dir çünkü ; oyuncular kötü oyun oynayabilir bunu oyuncu ve sistem değiştirerek düzeltmek onun elindedir ancak o tam tersini yaptı kötü gidişattı yanlış değişikliklerle daha kötü yaptı umarım norveçi yeneriz ve gruptan çıkarız

gerçi bu takım gruptan çıksada bi işe yaramaz