Çılgın Türkler... [Norveç 1-2 Türkiye]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

İşte Türkiye bu, İşte inanç bu. Norveç'i evinde 2-1'lik skor ile devirdik ve artık Avrupa vizesini cebimize koyduk. Evet belki tur şansımızı son maçlara bıraktık, belki çok kötü maçlar çıkardık, belki çok eksiğimiz vardı ama unutulan şuydu; "Biz Türktük ve zoru severdik"... Oslo'da istediğimizi nasıl aldığımızı tüm dünyaya gösterdik, şanssız bir golle geriye düştüğümüz maçta, hakettiğimiz Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi ne kadar istediğimizi hatırladık ve adeta dirildik. Emre ve Nihat ile bulduğumuz goller ile artık bekle bizi Avusturya-İsviçre diyebiliriz. Tüm Türkiye haydi bayraklarınızı çıkartın ve bu büyük zaferi doyasıya yaşayın. Milli Takımımız ile gurur duyuyoruz..

YÖNETİCİ YORUMU: Ben artık kolay takımların olduğu bir grup istemiyorum. Ne kadar zor takım varsa bizim gruba düşsün... Çünkü şunu artık iyice öğrendim ki BİZ TÜRKLER ZORU SEVİYORUZ...!!!

HARİKASIN TÜRKİYEM!!!!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Fatih TERİM'in zeka seviyesine rağmen aslan gibi oynayıp kazandılar.... :turkce:

Özellikle; Emre B., Mehmet, Yusuf, Gökhan, Servet, Emre A. mükemmeldi.... =D>

Hala sesim kısık :)

Bravo.... :hoba:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37 yazdı:Fatih TERİM'in zeka seviyesine rağmen aslan gibi oynayıp kazandılar.... :turkce:

Özellikle; Emre B., Mehmet, Yusuf, Gökhan, Servet, Emre A. mükemmeldi.... =D>

Hala sesim kısık :)

Bravo.... :hoba:

Bence yinede haksızlık etmeyelim Reha... Ben Fatih Terim'in tek eksik yönü olarak aşırı havalı biri olmasını görüyorum. Yani kolay takımları bence küçük görüyor, istediğinde istediğin maçı kazandırabilecek bir teknik adam. Bundan önce yine aynı şekilde türlü zorluklarla gruptan çıkmış elemelerde yenilmiştik.. Umarım bu kez böyle olmaz...

Gökhan ve Emre favorimdi bu akşam...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Mühendiş
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Mühendiş »

Milli takımımız maça tutuk başladı ama gerekli golleri bularak galibiyeti elde etti...

Maçın adamı Emre Belözoğlu...

Kullanıcı avatarı
AsilKan
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen AsilKan »

ben artık milli takıma güvenmiyorum. yahu arkadaş norveçi bu atmosferde yeniyon dışarda. yunanistanı deplasmanda 4 golle yıkıyon. eeeeeee? nie son maça kalıyor bu iş? bizim oyuncularımızda, yönetimimizde, teknik kadromuzda lakayt. vaktinde işlerine yapmıyorlar, sonra da zoru oldurmak için canları çıkıyor. bu kadar iyi ve baskılı oynayabiliyordun madem bosnaya niye yenildin? malta ve moldova maçlarında hangi akla hizmet 4 puan kaybettin? yunanistana dışarda 4 gol at. istanbulda mağlup ol. ciddiyet yok. ve ciddiyet yoksa, çalışma azim yoksa işte böle çırpınırsın da son şansta ya kurtulursun ya batarsın. dünya 3. sü olunca havalandılar. ama ne 2004 portekiz e ne 2006 almanyaya gidemediler. bu mu başarı. ben bosnayı yeneceğimize kesin diyemiyorum. çünkü bu takımdan emin olunamaz. gider salak salak kaybederler. 2008 e de gidemezler. layık olduklarını bulurlar...

Kullanıcı avatarı
nexstar
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen nexstar »

Millileimiz gerçekten çok iyi bir iş başardılar..Artık herşey Bosna maçına kaldı, inş. o maçıda kazanırız!