Ronaldo: "Real Madrid'den ayrılabilirim"

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Ronaldo: "Real Madrid'den ayrılabilirim"

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Real Madrid'de forma giyen Brezilyalı yıldız oyuncu Ronaldo, taraftarların ilgisizliği nedeniyle sezon sonunda takımı bırakabileceğini açıkladı.

Taraftarların kendisine destek olmadıklarını belirten Ronaldo, Real Madrid'in stadı Bernabeu'da hiç bir zaman evindeymiş gibi hissedemediğini söyledi.

Real Madrid taraftarlarının kendisini kabullenemediğini söyleyen Ronaldo şöyle konuştu:

"Bana karşı tavırları, geleceğimi planlarken göz önünde tutmam gereken bir şey. Her zaman söylediğim gibi, sevilmediğim yerde kalmak istemem. Sezon sonunda bir karar vereceğim. Bu kulübe gelebilmek için yaptığım onca şeyden sonra neden bana böyle davranılıyor, anlamıyorum. Dünya Kupası Finalleri'nden sonra kararımı vereceğim."

İspanyol ekibiyle sözleşmesi 2008 yılında sona erecek Ronaldo, 2002 yılında, 35 milyon Avro karşılığında İtalya'nın Inter Milan takımından Real Madrid'e transfer olmuştu