Türkiye Kupası Kayserispor'un: [Kayseri 11-10 G.Birliği]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Gençlerbirliği'ni penatılarla 11-10 mağlup eden Kayserispor, Fortis Türkiye Kupası'nı müzesine götürdü.

Kayserispor, ilk kez final oynadığı Fortis Türkiye Kupası'nda Gençlerbirliği'ni penaltı atışları sonunda yenerek mutlu sona ulaştı.

Bursa Atatürk Stadı'nda oynanan 46. Türkiye Kupası finalinde normal süre ve uzatmalar 0-0 sona erdi. Gençlerbirliği'nin kullandığı 14. penaltıyı Mehmet Çakır gole çeviremeyince sarı-kırmızılı takım 11-10'luk sonuçla kupayı müzesine götürdü.

Başkent ekibi beşinci kupa finalinde üçüncü kez kaybederken, ilk finalinde şampiyonluğu yakalayan Kayserispor, gelecek sezon UEFA Kupası'nda mücadele etme hakkını kazandı.

YÖNETİCİ YORUMU: Kayseri son yıllarda gösterdiği başarılarla böyle bir kupayı gerçekten hakediyordu. Dört büyüklerin dışında başka bir takımın kupayı kazanması çok güzel bir olay. Kayserispor'u ve tüm Kayserilieri tebrik ederim...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Kayserispordan beklediğim başarı sonunda geldi, umarım başarıları kalıcı olur...

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Kayserisporu bende tebrik ediyorum. Ayrıca bir Kayserili olarak Adminim Volkan'a teşekkürlerimi sunarım.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fatma Anne yazdı:Kayserisporu bende tebrik ediyorum. Ayrıca bir Kayserili olarak Adminim Volkan'a teşekkürlerimi sunarım.

Rica ederim efendim. Gönül ister ki Konyaspor'da kupayı alsa ve sizde beni tebrik etseniz ama farketmez. Kayseri komşu ilimiz :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim