Seda Sayan Tokatspor için konser verdi

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Seda Sayan Tokatspor için konser verdi

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

3’üncü Lig 2’nci Grupta mücadele eden ve önümüzdeki sezon 2’nci Lige çıkmayı garantileyen Tokatsporumuz için şampiyonluk gecesi düzenlendi. Geceye Konuk Sanatçı olarak Seda SAYAN ve eşi Onur ŞAN katıldı.

Konser öncesi Tokat Sporlu yöneticilerimiz, Futbolcularımız çağırılarak alkışlandı.

Tokatlı olan ve Tokatlı olduğu ile gurur duyduğunu söyleyen Seda SAYAN,’’ Ben Tokatlıyım ve Tokatlı olmakla gurur duyuyorum. Şampiyon Tokatsporumuza destek vermek amacıyla memleketime geldim. Ayrıca Pazar İlçemizde annem adına 550 kişilik bir okul yaptırıyorum. Önümüzdeki sezon 2’nci ligde mücadele edecek olan Tokatsporumuza başarılar diliyorum. Her şey Tokat için her şey Tokatspor için’’dedi.

Tokat Spor’un şampiyonluk gecesine Tokat Valimiz Dr. Recai AKYEL, Tokat Milletvekilimiz ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şükrü AYALAN, Tokat Milletvekilimiz Hüseyin GÜLSÜN, Tokat Milletvekilimiz Osman DEMİR, Tokat belediye Başkanımız Doç. Dr. Adnan ÇİÇEK, Tokat İl Emniyet Müdürümüz Ömer AYDIN, Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Vejdi AYÇA’da katıldı.

Konser sırasında Bedensel engelli bir genç kız Seda SAYAN’a Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Vejdi AYÇA ile beraber bir çiçek ve yazmış olduğu kitabı armağan etti.
Resim