Kartal UEFA Vizesini kaptı!!! [Beşiktaş 5-1 V.Manisa]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Ligin son haftasına UEFA Kupası'na katılma şansıyla giren Beşiktaş, V.Manisa'yı 5-1 mağlup ederek önümüzdeki sezon UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı.

YÖNETİCİ YORUMU: Bu sene izlediğimiz lig gerçekten çok heyecanlıydı. Son maça hatta son saniyelere kadar heyecan bitmedi. Sivas 2-0 yenmesine rağmen Karakartalımız V.Manisa karşısındaki 5-1'lik galibiyetiyle alarak 3'lü averaj ile ligi 3. bitirdi...

Bu sene hedeflerimize ulaşamadık ama başımızda Ertuğrul Hocamız olduğu sürece başarının uzak olmadığını düşünüyorum. Demirören hakkında ise kararsızım. Beşiktaşa çok yararı var. Şampiyonluk görmeyi hakediyor ama gerçek bir Beşiktaşlı ise gerektiğinde takımı için birşeyler yapabilmeli...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Volkan demirören konusunda katılıyorum ama ertuğrul hoca konusunda katılmıyorum en basit örneklerinden biri burada. Ertuğrul hocanın Beşiktaşlılığına laf yok ama Beşiktaşın teknik direktörü olucak kişi bence o değil.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Siyah_Beyaz yazdı:Volkan demirören konusunda katılıyorum ama ertuğrul hoca konusunda katılmıyorum en basit örneklerinden biri burada. Ertuğrul hocanın Beşiktaşlılığına laf yok ama Beşiktaşın teknik direktörü olucak kişi bence o değil.

Metin ben hocaların takıma alışması için biraz zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Yani hocada birazcık ışık varsa ona en azından bir sene şans verilmeli. Yani ben Ertuğrul hocamızın Beşiktaşın başarısını sonuna kadar isteyeceğini inanıyorum. Yapacağımız transferlerle daha iyi konuma gelebiliriz bence... Her sene yaptığımız hataya düşüp tüm 11'i değiştirmeyelim başka birşey istemiyorum...

Ben herşeye rağmen Ertuğrul Hocamıza inanıyorum... Zaten başkası olacaksa da ya Lucescu olsun yada hiç olmasın ama Ertuğrul hocamız gitmesin bence ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim