Yok Böyle Bir Maç!!! ÇEYREK Finaldeyiz...! [3-2]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

VSaBaH yazdı:
By_Furkan yazdı:yemin ediyorum nihat üçüncü golu atınca ağladım kendimi tutamadım ama tuncayıda kalede gçrdümya artık ölsemde gam yemem çok başarılıydık helal olsun özellikle nihata =D> =D> =D> =D> =D>

Furkan arkadaşım insanın kendini tutması mümkün değildi ki... Nihat'ın 3. golünden sonra maçı bırakıp çıktım dışarılara maç bitti diye :)

Meğer Tuncay kaleye geçmiş şükür ki gol yemedik...

Ama dün Konya çok güzeldi... Arabasına atlayan dışarı çıkmış :)

walla bizim buradada çıktık bağırdık falan ama o kadarda abartılı olmadığını düşünüyorum bizim burdakinin......
bence çek cumhuriyetine karşı maç çevirdiysek allahın izniyle hırvatistanın sorun olacağını hiç sanmıyorum ama yinede küçük görmemek lazım adamlar koskoca almanyayı devirdi ama ben hırvatistan maçını kaybetmiyeceğimizi düşünüyorum inşallah onlarıda yeneriz

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Çok heyecanlandım; Tuncay kaleci olunca hiç izleyemedim evdekilere bana maç bitince haber verin dedim... :haha:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

21 yasındayım boyle bır mac ızledım...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dahi_yane yazdı:ben Tuncay' a kalede bile güvenmiştim :) gerçekten ne hoş maçtı ya kendimi sıkmaktan kaslarım tutulmuş ;)

Fatma inan bana Tuncayın kaleye geçtiği anlar en iyi oynadığı anlardı :D Sonuçta gol yemedi...

Ben Tuncay'ı son üç maçtır beğenmiyorum açıkcası... Çok sevdiğim bir oyuncu ama kendine veremedi EURO 2008'e sanki..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

VSaBaH yazdı: Fatma inan bana Tuncayın kaleye geçtiği anlar en iyi oynadığı anlardı :D Sonuçta gol yemedi...[/size][/color]

Ben Tuncay'ı son üç maçtır beğenmiyorum açıkcası... Çok sevdiğim bir oyuncu ama kendine veremedi EURO 2008'e sanki..

bence de kötü oynuyor Tuncay..ama atmosfer çok başkaydı ya..kaleciliği bari kıvırır diye ummuştum :)

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

Maçı izlemedim ama evdekilerden haberi aldım. Türkiye çok güzel oynamış özellikle son onbeş dakikada :D Bravo millilerimize:D =D>

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Resim

Resim

Resim