Yok Böyle Bir Maç!!! ÇEYREK Finaldeyiz...! [3-2]

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Ve Türk'ün gücü bu! A Milli Futbol Takımımız, Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdırdı. . 30 bin kapasiteli Stade de Geneve'de ilk yarısı Çek Cumhuriyeti'nin 1-0'lık üstünlüğü ile sona eren karşılaşmada Milli Takımımız, son 15 dakikada üç gol bularak maçı çevirmesini bildi ve yeni bir tarih yazdı.

YÖNETİCİ YORUMU:

ÇEYREK FİNALDEYİZ!!!! DAHASI VAR MI?

Mükemmelsiniz çocuklar... İlk yarı sinir ettiniz bizi ama böyle olacağını nereden bilebilirdik... Size laf yok :D
En son VSaBaH tarafından 16 Haz 2008 [ 00:14 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
büşra
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Re: Yok Böyle Bir Maç!!! ÇEYREK Finaldeyiz...! [3-2]

Mesaj gönderen büşra »

VSaBaH yazdı: Mükemmelsiniz çocuklar... İlk yarı sinir ettiniz bizi ama böyle olacağını nereden bilebilirdik... Size laf yok :D

ewt gercektende öLe
:turkce: Haydi Türkiye zaFere...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Millileri ateşleyen sözler!

Resim

2-0 yenik duruma düşünceye kadar berbat bir oyun oynayan Milli Takım nasıl oldu da bir anda canlandı.. Arda o işin sırrını anlattı:

Arda Turan maçtan sonra şunları söyledi:

"Söylenecek birşey yok.. Devre arası kötü oyunumuz konuştuk. Elenirsek onurlu bir şekilde elenelim dedik. Oyunumuzu oynayalım. Korkmayalım... İyi futbolla elenelim... Biz Türk Milleti için burdayız... Bu takıma sahip çıksınlar bize güvensiler... Zaferin şaşkınlığı içindeyiz... Artık bu galibiyetin tadını çıkartalım... Çeyrek finalde Hırvatlar ile oynayacağız, daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz."
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Maçı izleyemedim ve şimdi kafamı nerelere vursam bilmiyorum, kaçmaması gereken bir maçtı. 2-0 olduğunda bütün inancım bitmişti ama yılmadılar ve kazandılar tebrikler çocuklar...

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

=D> ifade edemem o mutluluğu yaaa ne biçim bir şeydi 2 dakikada her şey değişti hehehhe

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İşin ilginç tarafı yağmur yağınca bizimkiler ayrı bi top oynamaya başlıyorlar... Aslan kesiliyorlar adeta... :)

Tuncay bu maçta yine oynayamadı. Özellikle kaleye geçtiği anlar nefesler tutuldu adeta... İşin kötüsü orada bi gol yesek, penaltılarda Tuncay ileyiz düşünür müsünüz? :)

Neyse Hırvatlar bekleyin bizi ;)
En son VSaBaH tarafından 16 Haz 2008 [ 18:40 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen By_Furkan »

yemin ediyorum nihat üçüncü golu atınca ağladım kendimi tutamadım ama tuncayıda kalede gçrdümya artık ölsemde gam yemem çok başarılıydık helal olsun özellikle nihata =D> =D> =D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

By_Furkan yazdı:yemin ediyorum nihat üçüncü golu atınca ağladım kendimi tutamadım ama tuncayıda kalede gçrdümya artık ölsemde gam yemem çok başarılıydık helal olsun özellikle nihata =D> =D> =D> =D> =D>

Furkan arkadaşım insanın kendini tutması mümkün değildi ki... Nihat'ın 3. golünden sonra maçı bırakıp çıktım dışarılara maç bitti diye :)

Meğer Tuncay kaleye geçmiş şükür ki gol yemedik...

Ama dün Konya çok güzeldi... Arabasına atlayan dışarı çıkmış :)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Ya ben bile maç izledim yaa.
Hem de 2. yarı çok zevkliydi.
Nihat'ın ard arda 2 dk arayla attığı goller süperdi!..

Tebrikler Milli Takım!

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

ben Tuncay' a kalede bile güvenmiştim :) gerçekten ne hoş maçtı ya kendimi sıkmaktan kaslarım tutulmuş ;)