Walla Duyunca ŞAşırdım!!!!!!!!

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
By_Furkan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Walla Duyunca ŞAşırdım!!!!!!!!

Mesaj gönderen By_Furkan »

İSviçre Hakan yakının iki göluyle portekizi yenmiş allah dedim sizce onlar yendide biz niye yenemedik :yuh: :yuh:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

İsviçre'nin o maçtan puan çıkarmaktan başka şansı yoktu... Ev sahibi olarak 0 çekmek kötü olsa gerek...

Bir ikincisi Portekiz zirveyi garantiledi asılmadı maça... Yoksa Portekiz İsviçre'yi harcar...

Hakan'ın maşaallahı var...
=D>
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Yaw 2. turu garantilemiş takım elbetteki mücadele etmez... Aksine yedeklerle çıkar... Çünkü kart görme ya da sakatlanma ve en önemlisi yorulma ihtimali vardır...

Ben asıl Portekiz yense şaşırırdım...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37 yazdı:Yaw 2. turu garantilemiş takım elbetteki mücadele etmez... Aksine yedeklerle çıkar... Çünkü kart görme ya da sakatlanma ve en önemlisi yorulma ihtimali vardır...

Ben asıl Portekiz yense şaşırırdım...

Hırvatlar öyle yapmadı ama Reha... Garantilemelerine rağmen yendiler. 9 puanla çıktılar...

İşimiz zor hadi hayırlısı...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim