Bomba Transfer! Hakan Şükür Konyaspor'da...! :)

Anadolu takımları, Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası hakkında da bilgiler bulabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, Hakan Şükür ile yapılan transfer görüşmesinde son noktaya geldiklerini, artık Hakan Şükür'ü Konyasporlu futbolcu olarak adlandırılabileceğini söyledi.

Kuntoğlu, “Galatasaraylı Orkun’un transferini mutlu sona bağlayacağız. Ancak, en önemli transferlerimizden biri Hakan Şükür olacak. Hakan’ı, Konyaspor’da görmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım ve yapacağım. Hakan Şükür Konyasporlu olacak” dedi.

“Konya’nın Aziz Yıldırım’ı ben olacağım” diyerek ligdeki iddiasının altını çizen Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, DHA’ya yaptığı özel açıklamada şunları söyledi:

“Konyaspor’u önümüzdeki sezon en üstlere taşıyacak bir kadro oluşturacağız. Yönetimimiz yeni olabilir. Ancak çalışmalarımız son derece ciddi bir şekilde sürüyor. Yapılan transferler devam edecek ve 10 numara transfer olarak adlandırdığımız transferi de yapıyoruz. Galatasaraylı yöneticiler ile de yaptığım görüşmeler sonucunda Hakan Şükür’ü Konyaspor’a kazandıracağız. Hakan gibi yetenekli ve tecrübeli bir oyuncuyu takımımızda ağabey olarak göreceğiz. Hakan Şükür transferinde sona geldik. Çok yakında imzaları atacağız. Hakan Şükür, Konyasporlu olacak. Bunun için de her türlü fedakarlığı yapacağım. Hakan’ı ne olursa olsun alarak transferi sonuçlandıracağız. Hakan Şükür Konyaspor’da diyebiliriz” dedi.

YÖNETİCİ YORUMU: Kişilik olarak olsun, futboluyla olsun en beğendiğim Türk futbolcudur diyebilirim... Gerçekten inanılmaz kaliteli bir futbolcu. Konyaspor'a gelmesine çok sevindim...

Bi imzalı fotoğrafını alırım artık :)

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Bomba Transfer! Hakan Şükür Konyaspor'da...! :)

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Gerçekten mi şaka mı, çok güldüm yaa komedi gibi. hahahaaaaaa :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
rabianur
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen rabianur »

Gerçekten ben de inanamadım :yuh: .Hiç aklıma gelmezdi Hakan Şükür'ün Konyaspor da oynayacağı :haha: :haha: :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar neden inanamadınız anlamayadım... Tamam Hakan Şükür büyük oyuncu ama Konyaspor'da o kadar küçük bir takım değil...

Başkanımızın yaptığı açıklamalardı bunlar... Eğer Hakan Türkiye'de oynarsa Konyaspor'dan başka takımda oynamayacağını biliyorum ama yurtdışında oynayacak gibi görünüyor... :(
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim